LG UltraGear 24GN60R-B monitör IPS glow yapıyor

Golden.Nyks

Decapat
Monitör
24GN60R-B
Bu monitörü geçen hafta sipariş verdim, birkaç saat kullandım beğendim de fakat hava kararınca IPS glow olduğunu fark ettim ve geri gönderdim. Eğer iade veya değişim olmaz ise kullanmaya devam etmeli miyim yoksa garanti vs uğraşmalı mıyım?

WhatsApp Image 2023-05-11 at 21.20.46.jpeg

WhatsApp Image 2023-05-11 at 21.20.36.jpeg

(Sol ve sol üst tarafta bariz şekilde var(duvara bile sarı ışık yansımış), sağ taraftakiler çok az gözüküyor kamerada öyle çıkmış.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu monitörü geçen hafta sipariş verdim, birkaç saat kullandım beğendim de fakat hava kararınca IPS glow olduğunu fark ettim ve geri gönderdim. Eğer iade veya değişim olmaz ise kullanmaya devam etmeli miyim yoksa garanti vs uğraşmalı mıyım?

Eki Görüntüle 1775432

Eki Görüntüle 1775431

(Sol ve sol üst tarafta bariz şekilde var(duvara bile sarı ışık yansımış), sağ taraftakiler çok az gözüküyor kamerada öyle çıkmış.)

Bence garanti ile uğraşın ve kabul etmiyorlarsa 2.el sitelerinde satın.

Bence garanti ile uğraşın ve kabul etmiyorlarsa 2.el sitelerinde satın.
Sistemim daha yok kasayı 1-2 aya alacağım, şuanlık laptopa bağlayıp kullanmayı planlıyordum. Ama sıkıntı şu ki monitörü ben istemedim, bizde kredi kartı olmadığı için babam bir arkadaşına istetmiş ben garanti ile uğraşırım ama satıcıyla bir iletişimim yok adam kendi hesabıyla istemiş, adam uğraşır mı bilmiyorum.

Başka fikri olan var mı, çok kullanamadım direk paketleyip kutuya koyup gönderdim, bu şekilde kullanan var mı, kullanılır mı?

Son düzenleme:
Sistemim daha yok kasayı 1-2 aya alacağım, şu anlık laptopa bağlayıp kullanmayı planlıyordum. Ama sıkıntı şu ki monitörü ben istemedim, bizde kredi kartı olmadığı için babam bir arkadaşına istetmiş ben garanti ile uğraşırım ama satıcıyla bir iletişimim yok adam kendi hesabıyla istemiş, adam uğraşır mı bilmiyorum.

Başka fikri olan var mı, çok kullanamadım direk paketleyip kutuya koyup gönderdim, bu şekilde kullanan var mı, kullanılır mı?

Satın alan kişinin uğraşması daha doğru, sizin garanti ile uğraşabileceğiniz bir hakkınız maalesef yok.
Fatura kağıdınız vs. varsa elden çıkarmanızı öneririm gece saatlerde göz yoran bir sıkıntıdır.

Satın alan kişinin uğraşması daha doğru, sizin garanti ile uğraşabileceğiniz bir hakkınız maalesef yok.
Fatura kağıdınız vs. varsa elden çıkarmanızı öneririm gece saatlerde göz yoran bir sıkıntıdır.
Ekranın parlak olması yani siyahların kötü gözükmesi IPS glow demek değildir. Bu sürekli karıştırılıyor. Glow daire içine aldığım kısımdır. Gerisi siyahın baskı olmamasından ve arka aydınlatmanın güçlü olmasından kaynaklı.

Eki Görüntüle 1776289
Cevapladığınız için teşekkür ederim, hiç inanmıyordum ama iade aldılar ben de bunu alırım artık GIGABYTE 23.8" G24F-2 165Hz (180Hz OC) 1ms 2xHDMI DP 3xUSB SS IPS FHD FreeSync Premium Gaming Monitör | ITOPYA bu olmazsa VA panel bakıcam artık

Geri
Yukarı