Elektronik LG UltraGear 24GN65R-B 4199 TL

Bu ürünü ben 1 ay önce sipariş ettim. Benim ürünümde hata vardı yani ekranın bazı yerleri beyazlaşıyordu saniselik bende iade gönderdim hata var dedim kontrol ettiler yokmuş geri geldi ama hala var geleli 1 hafta oldu. Ürün 1 ay sonra 3500 liraydı şimdi zam gelmiş haliyle, bu ürünü gerçekten önermem. Ben kullanıyorum ama işte, size önerim Asus almanız veya Samsung.

Bu ürünü ben 1 ay önce sipariş ettim. Benim ürünümde hata vardı yani ekranın bazı yerleri beyazlaşıyordu saniselik bende iade gönderdim hata var dedim kontrol ettiler yokmuş geri geldi ama hala var geleli 1 hafta oldu. Ürün 1 ay sonra 3500 liraydı şimdi zam gelmiş haliyle, bu ürünü gerçekten önermem. Ben kullanıyorum ama işte, size önerim Asus almanız veya Samsung.
Hocam sizin modelle bu farklı. Sizin açtığınız konudaki ürünü hatırlıyorum şimdi de kontrol ettim. İkisi farklı ürünler sizinki hala Trendyolda 3900TL.

Hocam sizin modelle bu farklı. Sizin açtığınız konudaki ürünü hatırlıyorum şimdi de kontrol ettim. İkisi farklı ürünler sizinki hala Trendyolda 3900TL.
Ha öyle mi? Tüm özellikler aynı duruyordu, öyleyse düşünülebilir bilmiyorum.

Sana hatalı ürün gelmiş. Ürünün kalitesi ile alakalı bir problem değil ki.

Bu ürünü ben 1 ay önce sipariş ettim. Benim ürünümde hata vardı yani ekranın bazı yerleri beyazlaşıyordu saniselik bende iade gönderdim hata var dedim kontrol ettiler yokmuş geri geldi ama hala var geleli 1 hafta oldu. Ürün 1 ay sonra 3500 liraydı şimdi zam gelmiş haliyle, bu ürünü gerçekten önermem. Ben kullanıyorum ama işte, size önerim ASUS almanız veya Samsung.

Ben de yazın sipariş vermiştim 3200 e, benimkin de ışık sızması vardı, hatta poşetlerini falan da sökmüştüm yine de iade aldılar tabii ben Hepsiburada üzerinden Techburada satıcısından almıştım.

Geri
Yukarı