LG UltraGear 24GN65R-B vs LG UltraGear 24GN60R-B

Deha.Ö

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba 1 haftadır monitör arayışı içindeyim bir sürü model arasında kaldım. Ama en son tercihimi LG'den yana kullanmaya karar verdim ama aklıma bir şey takıldı cevabımı bulamayınca buraya yazmak istedim.

Bu iki monitör arasında ki panel, görüntü, hız ve gecikme değerleri aynı mı?
Benim gördüğüm kadarıyla sadece monitör ayağı farkı var ve bu benim için hiç önemli olmayan bir faktör çünkü north bayou F80u (olması lazım) model monitör koluna sahibim.
Sizce tercihimi hangi monitörden yana kullanmalıyım? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
24GN65BR'de pivot özelliği var.

24GN65R-B'ye paran varsa 24M1N3200ZA alman daha mantıklı.

Kontrast ve renk gamutu bakımından daha başarılı. Ek olarak 2x3W hoparlörü bulunmakta. Bunun yanında işine yaramasa da pivot ve asansör sistemi kendinden bulunmakta. 24GN65R-B'ye göre tek eksisi, maksimum parlaklık.

24GN65R-B'ye paran varsa 24m1N3200ZA alman daha mantıklı.

Kontrast ve renk gamutu bakımından daha başarılı. Ek olarak 2x3W hoparlörü bulunmakta. Bunun yanında işine yaramasa da pivot ve asansör sistemi kendinden bulunmakta. 24GN65R-B'ye göre tek eksisi, maksimum parlaklık.

Hocam kafam karıştı şimdi ben LG alacaktım bu nereden çıktı :D gtg değeri 4ms gösteriyo sizce bu da bir fark değil mi ?

Hocam kafam karıştı şimdi ben LG alacaktım bu nereden çıktı :D GtG değeri 4ms gösteriyor sizce bu da bir fark değil mi?
Monitör üreticileri, GtG değerine belirli bir aralıkta aldıkları en iyi değeri yazarlar, ortalama değeri yazmazlar, yani bu bir pazarlama stratejisidir.

Bu konuyla alakalı kapsamlı bir rehber var, inceleyebilirsin.

Öncelikle merhaba 1 haftadır monitör arayışı içindeyim bir sürü model arasında kaldım. Ama en son tercihimi LG'den yana kullanmaya karar verdim ama aklıma bir şey takıldı cevabımı bulamayınca buraya yazmak istedim.

Bu iki monitör arasında ki panel, görüntü, hız ve gecikme değerleri aynı mı?
Benim gördüğüm kadarıyla sadece monitör ayağı farkı var ve bu benim için hiç önemli olmayan bir faktör çünkü north bayou F80u (olması lazım) model monitör koluna sahibim.
Sizce tercihimi hangi monitörden yana kullanmalıyım? Teşekkürler.

Sanırım tek farkları pivot olması. 1 haftadır UltraGear 24GN60R-B kullanıyorum ve aşırı memnunum. Parasına göre kesinlikle en iyi ürün. Yakında inceleme paylaşacağım. Ghosting ve ölü pikselede rast gelmedim.

Sanırım tek farkları pivot olması. 1 haftadır UltraGear 24GN60R-B kullanıyorum ve aşırı memnunum. Parasına göre kesinlikle en iyi ürün. Yakında inceleme paylaşacağım. Ghosting ve ölü pikselede rast gelmedim.

Arkadaş kafamı karıştırdı ama yine de yarın çok geç olmazsa 24GN60R olan modeli alacağım. İnceleme için beklemedeyim <3

Fikirleriniz için hepinize çok teşekkür ediyorum iyi günler.

Arkadaş kafamı karıştırdı ama yine de yarın çok geç olmazsa 24GN60R olan modeli alacağım. İnceleme için beklemedeyim <3

Fikirleriniz için hepinize çok teşekkür ediyorum iyi günler.
Bu arada arkadaşın yaptığı yorum, 24GN60R-B'nin 3600 TL'lik fiyatına göre idi. 4200 TL'nin şu anki taht sahibi 24M1N3200ZA. Yani bütçen onu almaya yetiyorsa maksimum parlaklık dışında daha iyi bir monitör.

Bu arada arkadaşın yaptığı yorum, 24GN60R-B'nin 3600 TL'lik fiyatına göre idi. 4200 TL'nin şu anki taht sahibi 24M1N3200ZA. Yani bütçen onu almaya yetiyorsa maksimum parlaklık dışında daha iyi bir monitör.
24GN60R-B şuan 3800 tl sizce 400tl fark vermeye gerek var mı 24M1N3200ZA için

Yeni konular

Geri
Yukarı