LG UltraGear 24GN65R-B vs VG249Q1A

Ahmet Halit

Femtopat
Daha fazla  
Monitör almayı dşünüyorum ve bu iki model arasında kaldım. LG 1 ms GtG olması beni çekiyor ama ASUS'da da ELMB var.
165 Hz pivot özelliğini pek takmıyorum ve şunu soruyorum, LG'nin 1 ms GtG değeri ASUS'daki ELMB özelliği gibi daha net görüntü olmasını mı sağlıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitör almayı dşünüyorum ve bu iki model arasında kaldım. LG 1 ms GtG olması beni çekiyor ama ASUS'da da ELMB var.
165 Hz pivot özelliğini pek takmıyorum ve şunu soruyorum, LG'nin 1 ms GtG değeri ASUS'daki ELMB özelliği gibi daha net görüntü olmasını mı sağlıyor?
Ne tür oyunlar oynayacaksın.

Ne tür oyunlar oynayacaksın.
Ne tür oyunlar oynayacaben VG249Q1A modelini aldım ışık sızması olduğu için iade etmiştim onunla ELMB açtım çok hoşuma gitti. Acaba 1ms GtG özellikli bir monitör A görüntü kalitesini verir mi diye düşündüm ama GS ync yi de kullanmak istiyorum ama ELMB ve G-SYNC birlikte çalışmıyor o yüzden LG'nin 1 ms GtG monitörünü alıp ELMB görüntüsü alıp hem de G-SYNC açmak istiyorum. Ben öyle oyunlarda kazanmak derecelide yüksek yerlere gelmek gibi bir isteğim yok ben kaliteli keyif verecek bir görüntü istiyorum ve hem hikayeli hem de FPS oyunları oynuyorum

Geri
Yukarı