LG UltraGear 27GL850-B alınır mı?

hocam zaten ben dota2 csgo oynuyorum bunlarda freesync açmamın bana bir artısı olacak mı yada flicker nedir allah rızası için
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ben bu videoda adam tek tek tane tane anlatıyor göremiyorum sanki dağlar hafif titriyor gibi mevzu mu o mu?
birde bu sadece g-sync açtığımızda mı olacak ben zaten g-sync açacağımı düşünmüyorum
FreeSync Flicker, FreeSync/GSync aktif iken ani parlaklik degisimleri demek. FreeSync/GSync kapali ise flicker yasamazsiniz.

Daglarin titremesi degil, videoda yer yer olan komple ekran parlakliginin ani olarak degismesi sonucu gorulen bir titreme var.

14 aydır falan kullanıyorum gerçekten çok ama çok memnunum. Renkler harika. Benim şansıma aldığım monitörde ölü piksel yok çok az ışık hüzmesi var siyahlarda ama her monitörde olan bir şey oda.

Ayakligi bayağı yuksek geldi bana sen nasıl bir cozum buldun cok fazla assagiya inmiyor.
Hala kullanıyor musunuz? Memnun musunuz? Tavsiye eder misiniz?

Alacaksan ayakligi fazla inmiyor onu deyim sana renkleri falan cok iyi ama standi hiç iyi degil saga sola cevrilmiyor ve assahi fazla inmiyor.

Bugun elektrik kesintisinden sonra benim monitor sizlere Omur arkadaslar. Garantiden once bir elektronikciye gostersem mi basit bir sekilde tamir oluyorsa sigorta vs ? 15-20 gun bilgisayarsiz kalmak istemiyorum.

Bugun elektrik kesintisinden sonra benim monitor sizlere Omur arkadaslar. Garantiden once bir elektronikciye gostersem mi basit bir sekilde tamir oluyorsa sigorta vs ? 15-20 gun bilgisayarsiz kalmak istemiyorum.
Garantiye göndermek en iyisi olur. Şu anda fiyatı 5000-6000 lira olan bir monitörü bir elektronikçiye teslim etmezdim. Ayrıca bazı firmalar monitörün içinin açılıp açılmadığını anlamak için farklı yöntemler kullanıyor. Bu durumda monitör garanti dışı da kalabilir.

Garantiye göndermek en iyisi olur. Şu anda fiyatı 5000-6000 lira olan bir monitörü bir elektronikçiye teslim etmezdim. Ayrıca bazı firmalar monitörün içinin açılıp açılmadığını anlamak için farklı yöntemler kullanıyor. Bu durumda monitör garanti dışı da kalabilir.

Aynen katiliyorum garanti en iyisi.

Geri
Yukarı