LG UltraGear 27GN650-B vs ViewSonic XG2705-2

Bütçe
4000tl - 7000tl

Eyüp lul

Hectopat
Monitör
LG Ultragear 27GN650-B ve ViewSonic XG2705-2
Oyun oynamak (yüksek grafikli) ve film izlemek için monitör bakıyorum. Fiyat farkına değer mi sizce? Hangi konularda daha iyidir LG? (filmleri de yüksek kalitede izlemek istiyorum)

Hocam ikisi de aynı çözünürlükte. Sizin aradığınız bence kontrast oranı ve canlılık.
evet hocam bundan bahsediyorum

Hocam ikisi de aynı çözünürlükte. Sizin aradığınız bence kontrast oranı ve canlılık.

Dell 27″ G2722HS modelini şimdi gördüm, lg ile fiyat farkına değecek bir canlılık, ghosting sorunları var mıdır aydınlatırsanız sevinirim.​

LG UltraGear 27GN650-B modelini ben hem eski versiyonunu kullandim hem de yenisini. Eski ile yenisi arasinda sadece kucuk ufak değişiklikler vardi. 3 yil boyunca LG kullandim. Ve cok memnun kaldim. Monitör arayışına girdigimde ayni inc segment ve fiyatlarda daha iyisini bulamadim. Amazon'dan bir suru monitor sipariş ettim ama LG ile yan yana gelince film ve oyun performansi onde kalıyor. Ben LG diyorum.

Ayrıyeten yüksek grafikli oynamak için Full HD yani 1080p monitör bakmaniz gerekir. 2K oldugu zaman yari yarıya FPS'iniz düşecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı