ViewSonic XG320Q vs Dell G3223D vs LG UltraGear 32GP750-B

Bütçe
15000

batuhanalby

Hectopat
Daha fazla  
Monitör
Lg 32 gp750
Merhabalar ViewSonic XG320Q - Dell G3223D - LG UltraGear 32GP750-B Karşılaştırması - Epey burdaki 3 monitör arasinda kararsız kaldımhttps://www.epey.com/monitor/msi-g321q.html şuan bu monitörü kullanıyorum. Ghosting ve ara sira pikselleri görebiliyorum. Bu yüzden değiştirmeye karar verdim. Gene 32 inc veya 34 inc arasi olmasi benim icin önemli. Lg kullandim 3 yil boyunca cok beğendim. Ama wievsonic ve dell monitörü de es geçmemek lazim diye düşündüm. Bu yüzden sizlerden yardim istiyorum. Rtx 4070 ti ekran kartım.

Son düzenleme:
27 inç de gayet yeterli.

Hocam dediğim gibi yukarıda ben 32 inc monitore alıştım bu yüzden düzenimi ona gore ayarladim. Hem normal isler hem film hem oyun icin kullanıyorum. 27 inc benim icin yeterli degil maalesef.

Kullandığınız monitör aslında başarılı bir model. Pikselleri görebiliyorum dediğiniz olay monitörden değildir. Çok yakından bakıyor ya da görüntü kalitesi düşük bir görsel izliyor olabilirsiniz.
İlla değiştireceğim diyorsanız net önerim Dell'dir. Çıktığı günden beri başarılı bulunan bir monitör.

Geri
Yukarı