LG Ultrawide Monitör Tavsiyesi

Techshoot

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar

RTX 2070'li bir sistem topladım. Hem iş hem oyun oynayacağım için ultrawide bir monitör alacağım. Oyun konusunda profesyonel bir oyuncu değilim o yüzden öyle çok üst düzey bir ihtiyacım yok ama iş için geniş monitöre ihtiyacım var.

LG'nin bu fiyat performans ürünleri oldukça güzel görünüyor, sizce hangisini almalıyım?

Aralarında en pahalı ürün bu: OC ile 166Hz olabiliyor.

Güncel. Yok mu fikri olan? Ultrawide kullanan.
Yok mu bir bilen eden koca forumda :D

Son düzenleme:
Bende araştırıyorum ama fikir yok pek. Siz ne yaptınız hangi modeli aldınız?

Attığım linkteki 34UC89 ürünü aldım gayet mükemmel hocam tavsiye ederim. Bu konudan sonra buraya hiç girmemiştim tesadüfen mailde gördüm sorunuzu cevaplamak için girdim. Ürün muhteşem benim işimi görüyor gerek oyun için gerek iş için. Oyunları bununla oynamak çok farklı bir deneyim.

Attığım linkteki 34UC89 ürünü aldım gayet mükemmel hocam tavsiye ederim. Bu konudan sonra buraya hiç girmemiştim tesadüfen mailde gördüm sorunuzu cevaplamak için girdim. Ürün muhteşem benim işimi görüyor gerek oyun için gerek iş için. Oyunları bununla oynamak çok farklı bir deneyim.
Çok teşekkür ederim üstadım, inceleyeceğim hemen. Ben oyun odaklı düşünüyorum ve renk konusunda takıntılıyım biraz :)

LG 34WK650-W modelini kullanıyorum. Tek kelime ile mükemmel. Bazen Youtube gibi yerlerde sıkıntı oluyor yanlarda siyahlık çıkıyor ama bence dert değil. Ayakları da yükselip alçalabiliyor ve Monitörün açısını da ayarlayabiliyorsun. Herhangi bir sorun varsa bana sorabilirsin.

Peki 2560*1080 oluşu pixel aralıklarını fark ettiriyor mu. Rahatsız edici bir durum söz konusu mu?

Hayırlı olsun.
Yanlara doğru dar uzun olması göze kötü görünüyor mu? Az daha yüksek olsun dedirtiyor mu yani? OC yapınca ekranı genişleterek mi yapıyor yoksa görüntü normal mi kalıyor? Araba yarışı girdiyseniz sağı solu aynı anda görebiliyor musunuz?

Peki 2560*1080 oluşu pixel aralıklarını fark ettiriyor mu. Rahatsız edici bir durum söz konusu mu?
Biraz geniş alışman lazım. Monitörün de sana uzak olması gerekiyor inç faktöründen dolayı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı