LG V10 vs LG G5

115

Hectopat
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır foruma girmiyordum, yeni telefon alacağım. Şimdiki telefonum LG G2. LG V10'un tasarımını çok beğendim, performans konusunda da LG G5 beni cezbediyor. Aradığım nitelikler;
  1. LG G2 gibi uzun ömürlü olması
  2. Durmadan hata vermemesi
  3. Arayüzde dolaşırken kasmaması
  4. İnternete girdiğimde donma olmaması
Not: Telefonda oyun kesinlikle oynamam. İnternet sörf, video vs. şeyler yapacagım.

Gençler kimse cevap yazmamış, lütfen yorumlarinizi yazin

Bu kıyaslamayı her iki telefonu da denemiş biri daha isabetli yapacaktır tabiki ama bana göre belirttiğiniz kriterlere bakacak olursak V10'u seçmeniz daha mantıklı olur. V10'un gerek ses deneyimi gerek kamera deneyimi olarak G5'ten daha iyi ve tasarım olarak da çok daha ötede olduğu kağıt üzerinde apaçık belli. Performans konusunda da oyun oynamayacağınıza göre pek sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum.

G5 daha güncel bir telefon olması, donanımının güçlü olması ve yazılım desteğinin daha uzun süre devam edecek olması ile ön plana çıkan bir telefon fakat o tasarım ne yahu. Oyuncak telefon gibi, ben para verip almazdım ne yalan söyleyeyim.

Öte yandan V10 gayet karizmatik, şık bir telefon. Oyun oynamadıgınızdan dolayı SD808 size rahatlıkla yetecektir.

Kamera performansları ikisinin de aynı, G5'de iki kamera var yanlızca tek espirisi o.

Sizin yerinizde olsam V10'dan yana kullanırdım tercihimi.

Uzun ömürlü ve arayüzü daha iyi bir model istiyorsanız herhangi bir markada olsa ana serisinden olan bir model almanız daha iyi olur. V10'da oldukça uzun ömürlü olacaktır diye düşünüyorum lakin G5 ile yarışması olanaksız.

Beni endişelendiren tek unsur pil performansı, LG V10'un son güncellemeleri ile pil performansı düzeldiyse hemen alırım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı