LG vs ASUS vs Lenovo monitör

Bütçe
4000TL

Kaleo

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Acersa220Q monitörden kurtulup artık güzel bir monitöre geçmek istiyorum. Neredeyse tüm hikayeli oyunları bu monitörde bitirdim görüntü farkını tatmak istiyorum. Forumları çok araştırdım fakat daha önceki ürün tercihlerimde olduğu gibi net bir kanıya varamadım. Bilirkişilerden destek bekliyorum 4000TL'yi fazla aşmadan bir monitör almak istiyorum. Aşırı e-spor hastası değilim, deli gibi Valorant da oynamayacağım fakat F/P olmasını ve hikaye oyunlarındaki görüntüyü güzel göstermesini istiyorum. Araştırma sonucu yatkın gelen seçenekler şöyle gibi;

Şimdiden teşekkürler.

Acersa220Q monitörden kurtulup artık güzel bir monitöre geçmek istiyorum. Neredeyse tüm hikayeli oyunları bu monitörde bitirdim görüntü farkını tatmak istiyorum. Forumları çok araştırdım fakat daha önceki ürün tercihlerimde olduğu gibi net bir kanıya varamadım. Bilirkişilerden destek bekliyorum 4000TL'yi fazla aşmadan bir monitör almak istiyorum. Aşırı e-spor hastası değilim, deli gibi Valorant da oynamayacağım fakat F/P olmasını ve hikaye oyunlarındaki görüntüyü güzel göstermesini istiyorum. Araştırma sonucu yatkın gelen seçenekler şöyle gibi;

Şimdiden teşekkürler.
Hocam bende lg'nin 165hz ekranını almış biri olarak söylüyorum, kesinlikle bunlar arasından LG'yi öneririm. Panelleri çok kalitelidir, pişman olmazsınız.Ama lg yerine lenovo'nun ki de alınabilir.Kullananlar beğeniyor.

Önerim ASUS'tan yana ama LG'de düşünülebilir. Ben yaklaşık 8 aydır ASUS VG24VQE kullanıyorum şahsen çok kaliteli hissiyatı var.

LG kafama yattı gibi hocam, 1 yıl önceki incelemelerini izleyip 1700TL olduğunu görmek de üzüyor bazen :D

Hocam sizin attığınızla benim attığım arasında Hz farkı olmasına rağmen fiyat farkı fazla hangisini almalıyım?

Hocam sizin attığınızla benim attığım arasında Hz farkı olmasına rağmen fiyat farkı fazla hangisini almalıyım?
Hocam fiyat farkı panelden kaynaklı. Sizinki İPS benimki VA. Birde benim attığım 165hz sizinki 144hz.Yani ips veya va seçimi yapmanız gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı