LG24GN600b mi, ViewSonic XG2405-2 mi?

A4tech

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524409729
Oyundaki performansı önemli benim için.
XG2402'nin rtings incelemesinde gecikme oranı çok düşük ve ghosting olmuyor monitör.
XG2405-2 aynı panel mi? Eğer öyle ise seçimimi 2405'ten yana kullanacağım.

Oyundaki performansı önemli benim için.
XG2402'nin rtings incelemesinde gecikme oranı çok düşük ve ghosting olmuyor monitör.
XG2405-2 aynı panel mi? Eğer öyle ise seçimimi 2405'ten yana kullanacağım.

Hocam bende LG 27GN600-B modelini kullanıyorum şu an tavsiye ederim çok iyi monitör.

Hocam bende LG 27GN600-B modelini kullanıyorum şu an tavsiye ederim çok iyi monitör.

Üstat OverDrive normal yapıp ufo testi yapar mısın? Ghost oluyor mu? Ya da ufonun arkasından gelen herhangi bir siyah veya beyaz iz ve hayalet var mı?

Üstat OverDrive normal yapıp ufo testi yapar mısın? Ghost oluyor mu? Ya da ufonun arkasından gelen herhangi bir siyah veya beyaz iz ve hayalet var mı?
Yapıyorum hocam.

Hocam ghosting yok. Durum iyi.

Bu modeller biraz eskidi yalnız. LG'nin bu modeli zamanında çok sattı. İkisi arasında tercih yapılacaksa LG. Panel kalitesi zaten iyi. Renkleri de iyi (o yıla göre).

Yeni panelli az ghosting değerine sahip monitörler çok pahalı olduğu için eski ama F/P monitör arıyorum.

Yapıyorum hocam.

Hocam ghosting yok. Durum iyi.

Instagram'dan ulaşabilme şansınız var mı? İsmim canerckryt28.

Son düzenleme:
Yeni panelli az ghosting değerine sahip monitörler çok pahalı olduğu için eski ama F/P monitör arıyorum.

Instagram'dan ulaşabilme şansınız var mı? İsmim canerckryt28.

Olur hocam. Yazdım şimdi size.

Geri
Yukarı