LGA 1151 için işlemci önerisi

470878

Hectopat
Makaleler
4
ASUS'un LGA 1151 anakartini alacagim. Fakat bu anakart icin bulunan islemciler hep 1000 TL civarlarainda geziniyor. Benim bütçem 250 TL'ye kadar cikabiliyor. 250 TL'ye bu anakart icin islemci önerir misiniz? Genellikle Minecraft, Roblox vs. oyunlar oynuyorum. Bulamazsiniz LGA 775 anakartlara bakacagim.

ASUS'un LGA 1151 anakartini alacagim. Fakat bu anakart icin bulunan islemciler hep 1000 TL civarlarainda geziniyor. Benim bütçem 250 TL'ye kadar cikabiliyor. 250 TL'ye bu anakart icin islemci önerir misiniz? Genellikle Minecraft, Roblox vs. oyunlar oynuyorum. Bulamazsiniz LGA 775 anakartlara bakacagim.
Ekran kartınız nedir ona göre darboğaz yapmayacak bir işlemci önereyim.
Hocam genel bütçenizide söylermisiniz belki daha iyi alternatifleri vardır.

Ekran kartınız nedir ona göre darboğaz yapmayacak bir işlemci önereyim.

Hocam genel bütçenizide söylermisiniz belki daha iyi alternatifleri vardır.
Hocam daha ekran karti belirlemedim. Sizin onerdiginiz islemciye gore secim yapacagim. Genel butcem yok biriktirdigim parayla en uygununu aliyorum.

Geri
Yukarı