LGA 1155 anakart önerisi

0monsieur0

Centipat
Daha fazla  
GTX 750.
Intel i5 2500.
350watt PSU.
8+4 GB RAM.
Şu an IPXSB-H61 anakartım var. Ancak bu anakart çok sıkıntılı geçenlerde BIOS güncelledim ekran kartı takılı iken BIOS'tan ileri gitmiyor ama işlemci varken açılıyor bende yeni anakart almaya karar verdim yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler. Bütçe şu anlık sıkıntı değil. Tabii 1500TL yide geçmezse çok sevinirim.

GTX 750.
Intel i5 2500.
350watt PSU.
8+4 GB RAM.
Şu an IPXSB-H61 anakartım var. Ancak bu anakart çok sıkıntılı geçenlerde BIOS güncelledim ekran kartı takılı iken BIOS'tan ileri gitmiyor ama işlemci varken açılıyor bende yeni anakart almaya karar verdim yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler. Bütçe şu anlık sıkıntı değil. Tabii 1500TL yide geçmezse çok sevinirim.

Hangi ildesiniz elden almak her zaman iyidir. Yardımcı olalım.

Pegatronun bu anakartı öyle bir anakarttır ki insanı deli eder parça alayım dersin kabul etmez atayım dersin elinde kalır. Mümkün olduğunca elinizden çıkarmanızı ve Asus ya da GİGABYTE'ın h61 anakartlarına bakmanızı öneriyorum. İşiniz acil olmasaydı direkt ddr3 sistemi bırakın derdim ancak şimdilik bununla idare edilebilir.

Hangi ildesiniz elden almak her zaman iyidir. Yardımcı olalım.

Tekirdağ/saray

Benim memleketten bulmuşsun xd.

Pegatron'un bu anakartı öyle bir anakarttır ki insanı deli eder parça alayım dersin kabul etmez atayım dersin elinde kalır. Mümkün olduğunca elinizden çıkarmanızı ve ASUS'ya da Gigabyte'ın H61 anakartlarına bakmanızı öneriyorum. İşiniz acil olmasaydı direkt DDR3 sistemi bırakın derdim ancak şimdilik bununla idare edilebilir.

Yeni bir PC alacağım bu PC yide kardeşime vereceğim bari az da olsa Valorant oynamak istiyor o yüzden. Yoksa ben de illallah ettim.

Geri
Yukarı