LGA 1155 anakart önerisi

sago kafkef

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi sosyaller. Kuzenim için idareten LGA 1155 soket anakart arıyorum. Bütçe maksimum 1500 TL. İkinci el ya da sıfır fark etmez anakart olsun yeter. Ve mümkünse SATA 3.0 ve PCI-e 3.0 desteklesin. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bu soketli anakartları sıfır olarak bilinmeyen kalitesiz markalar satar. Temiz 2. el bulunur ama bakmak lazım. Bende var ama yongası sıkıntılı, ara sıra donmalara sebep oluyor.

Bu soketli anakartları sıfır olarak bilinmeyen kalitesiz markalar satar. Temiz 2. el bulunur ama bakmak lazım. Bende var ama yongası sıkıntılı, ara sıra donmalara sebep oluyor.
Doğrudur hocam ikinci elden baktım biraz ismini hayatım boyunca duymadığım markalar ile karşılaştım. Belki hocalarım güzel tavsiyelerde bulunabilir diye konu açtım.

H61 yongalı kartların ana üreticiler tarafından üretimi ve satışı duralı çok oldu. Bilgisayarını değiştirmek veya satmak isteyen ve bekleten varsa onlara yönelebilirsiniz.

İyi bir marka varsa ucuza denk gelmiş olur. Şahsen ben sağlam olsa 100 TL gibi rakama verirdim.

H61 yongalı kartların ana üreticiler tarafından üretimi ve satışı duralı çok oldu. Bilgisayarını değiştirmek veya satmak isteyen ve bekleten varsa onlara yönelebilirsiniz.

İyi bir marka varsa ucuza denk gelmiş olur. Şahsen ben sağlam olsa 100 TL gibi rakama verirdim.
Artık ikinci el hazır olarak anakart + işlemci + ram şeklinde satanlardan bulmasını söyleyeceğim. Almışken daha yeni bir soket almasını söyleyeceğim.

Geri
Yukarı