LGA 1200 anakart önerisi

Makaleler
12
Daha fazla  
Sosyal'e selam, kısa süre sonra GTX 1050 & 10100F'li bir sistem toplamaya karar verdim. Bu sistem için F/P canavarı anakart araştırıyordum ve ASRock H470M-HDV'yi gördüm, ayrıca hoşuma gitmedi değil. Mini ITX bir anakart.

AsRock H470M-HDV Socket 1200, DDR4 2933MHz, USB 3.2 Gen1, DVI, VGA, HDMI mATX Anakart : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Bu anakartın kronik bir sorunu var mıdır? Önerilerinizde lütfen üst düzey anakart önermeyin dostlar. Üst düzey anakartları ben de kullanmak isterim ama bütçem çok kısıtlı, olabilecek en en en ucuz ve kronik sorunsuz anakart arıyorum. ASRock H470M HDV'nin M.2 SSD yuvasının olmaması inanın ki umrumda değil.

Son düzenleyen: Moderatör:

Az daha öderim dersen:

Sosyal'e selam, kısa süre sonra GTX 1050 & 10100F'li bir sistem toplamaya karar verdim. Bu sistem için F/P canavarı anakart araştırıyordum ve ASRock H470M-HDV'yi gördüm, ayrıca hoşuma gitmedi değil. Mini ITX bir anakart.

AsRock H470M-HDV Socket 1200, DDR4 2933MHz, USB 3.2 Gen1, DVI, VGA, HDMI mATX Anakart : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Bu anakartın kronik bir sorunu var mıdır? Önerilerinizde lütfen üst düzey anakart önermeyin dostlar. Üst düzey anakartları ben de kullanmak isterim ama bütçem çok kısıtlı, olabilecek en en en ucuz ve kronik sorunsuz anakart arıyorum. ASRock H470M HDV'nin M.2 SSD yuvasının olmaması inanın ki umurumda değil.

Bütçene göre bunlardan birisini al derim.

Az daha öderim dersen:
İlk olarak öneriniz için çok teşekkür ederim hocam. B460M PRO VDH'ın 4 RAM soketi barındırması beni mutlu etti. Biraz daha para ekleyip aradaki 200 TL'cik farkı kapatabileceğimi düşündüm. Muhtemelen önerdiğiniz anakartı alacağım.
Bence beğendiysen al geç. En dandik anakart bile 4-5 sene götürüyor o zamana kim öle kim kala.
Elbette öyle, sadece bu fiyata daha iyi alternatifler var mı diye merak etmiştim ki varmış.

Öneriniz için çok teşekkürler fakat B460M PRO-VDH düşünüyorum.

İlk olarak öneriniz için çok teşekkür ederim hocam. B460M Pro VDH'ın 4 RAM soketi barındırması beni mutlu etti. Biraz daha para ekleyip aradaki 200 TL'cik farkı kapatabileceğimi düşündüm. Muhtemelen önerdiğiniz anakartı alacağım.

4 RAM slotunun dışında pasif MOSFET soğutmalara, M.2 yuvasına da sahip.

Yeni konular

Geri
Yukarı