LGA 775 İşlemci önerisi

E5450 alabilirsn TDP'si Q9550'den az ve fiyatı ona kıyasla uygun alcağınız işlemcinin modlu olmasına dikkat edin anakartınız için yapılan modlu BIOS'u indirip onu da atman gerekiyor.

Arkadaşlar eski PC mi yukseltmeyi düşünüyorum anakartim ASUS P5G41T-M LX3 4+4RAM Pentium veya I2 Core istemiyorum. Baska uyumlu islemci varsa önerir misiniz? Ekran kartim GT 9500.

Ekran karti onerme sansinizda var mı?

E5450 alabilirsn TDP'si Q9550'den az ve fiyatı ona kıyasla uygun alcağınız işlemcinin modlu olmasına dikkat edin anakartınız için yapılan modlu BIOS'u indirip onu da atman gerekiyor.
Onunnasil yaparim bilmiyorum

Bütçen nedir dostum sihirli sözleri söylemen yeterli.

Onunnasil yaparim bilmiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu rehberin videosu bu da BIOS'un ASUS P5G41T-M LX3 XEON BIOS-MOD anakartının bilgilerinin doğru olduğuna eminsin değil mi?

QX9770 kullanan birisi olarak söyleyebilirim ki 1030 üstü her kartta darboğaz yaşayacaksınız haberiniz olsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
GT1030 biraz abartı oldu sanki.

QX9770 kullanan birisi olarak söyleyebilirim ki 1030 üstü her kartta darboğaz yaşayacaksınız haberiniz olsun.
GT1030 - GTX750Ti tam ayarı aslında, GTX950 - HD7870 üstü darboğaz yapar. Zaten LGA775 işlemcilerin en iyisi bile artık işlemciye yük bindiren oyunlarda tıkanıyor, ekran kartının darboğaz yapması pek önem arz etmiyor onlar için, işlemci her türlü tıkanıyor çünkü.

GT1030 - GTX750Ti tam ayarı aslında, GTX950 - HD7870 üstü darboğaz yapar. Zaten LGA775 işlemcilerin en iyisi bile artık işlemciye yük bindiren oyunlarda tıkanıyor, ekran kartının darboğaz yapması pek önem arz etmiyor onlar için, işlemci her türlü tıkanıyor çünkü.
Kesinlikle, kullandığım işlemciyi gelip de youtube'dan video atarak öğretmeye çalışmaları da ayrı komik.

Geri
Yukarı