LGA 775 uyumlu fan önerisi

Semihh35

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yeni bir işlemci aldım ve az da olsa overclock yapmak istiyorum bunun için fan arayışındayım önerilerinizi bekliyorum.

• P5GC-MX/1333
  • Core 2 Duo E8500 3.16 GHz 2 Core 2 th.
  • 2x2 4 GB CL 5
  • AMD Radeon HD 3450 512 MB (O.C)
Not: Büyük tabanlı olması sorun teşkil etmez öyle değil mi? LGA 775 tüm fanlar uyumlu mu oluyor?

2.PNG

1.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, yeni bir işlemci aldım ve az da olsa overclock yapmak istiyorum bunun için fan arayışındayım önerilerinizi bekliyorum.

• P5GC-MX/1333
  • Core 2 Duo E8500 3.16 GHz 2 Core 2 th.
  • 2x2 4 GB CL 5
  • AMD Radeon HD 3450 512 MB (O.C)
Not: Büyük tabanlı olması sorun teşkil etmez öyle değil mi? LGA 775 tüm fanlar uyumlu mu oluyor?

Eki Görüntüle 1449484

Eki Görüntüle 1449483

Hocam o fanlar ile OC yapmak çok sağlıklı olmaz bütçenizi söyleyin size ucuz güzel bir fan önerelim.

Anakartımın içi bu şekilde kuzey köprüsüyle dip dibe olduğu için sığmazı biraz zor diye düşünüyorum.
IMG-20220713-WA0003.jpeg

Anakartımın içi bu şekilde kuzey köprüsüyle dip dibe olduğu için kalın tabanlı olanın sığması biraz zor diye düşünüyorum.

Hocam o fanlar ile OC yapmak çok sağlıklı olmaz bütçenizi söyleyin size ucuz güzel bir fan önerelim.

Çok fazla overclock yapmayı düşünmüyorum. Ayrıca anakartım voltajsız overclock yapmama izin veriyor FSB üzerinden overclock yaptığım için stok soğutucu şu anki işlemcim için yeterli geliyor.

peki bu 2. görselde vermiş olduğum fan uyar mı? kuzey köprüsü ile şuanki fan bile dip dibe geliyor. sığması biraz zor diye düşünüyorum. siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:
Anakartımın içi bu şekilde kuzey köprüsüyle dip dibe olduğu için sığmazı biraz zor diye düşünüyorum.Eki Görüntüle 1449536

Anakartımın içi bu şekilde kuzey köprüsüyle dip dibe olduğu için kalın tabanlı olanın sığmazı biraz zor diye düşünüyorum.

Çok fazla overclock yapmayı düşünmüyorum. Ayrıca anakartım voltajsız overclock yapmama izin veriyor FSB üzerinden overclock yaptığım için stok soğutucu şu anki işlemcim için yeterli geliyor.

Peki bu 2. görselde vermiş olduğum fan uyar mı? Kuzey köprüsü ile şu anki fan bile dip dibe geliyor. Sığmazı biraz zor diye düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

Eğer ikinci görselin çevresi elindeki soğutucu ile eşitse belki sığabilir ama çok emin değilim anakartın resmi sitesinden bakmak lazım ya da @Yener K. hocam yardım etse iyi olur.

Son düzenleme:
Eğer ikinci gördelin çevresi elindeki soğutucu ile eşitse belki sığabilir ama çok emin değilim anakartın resmi sitesinden bakmak lazım ya da @Yener K. hocam yardım etse iyi olur.

Bunun hakkında yeni bir konu açtım dilerseniz oraya göz atabilirsiniz.

Edit: Konu daha onay almamış onay alınca bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı