LGBT nedir ve ne oldu da popülerleşti?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dikkatli okursan "bence" dedim. Bu benim şahsi fikrim. Dediğin gibi nasıl bana yorum hakkı düşmüyorsa sanada benim görüşüme yorum yapma hakkı düşmüyor.

Olay basit arkadaşlar, sizin hayatınıza müdahale ediyorlar mı veya bir etkisi oluyor mu yaşam standartlarınıza? Hayır. Konuşmayı bırakın, hayatlarını yaşasınlar.
Dikkatli okursan "bence" dedim. Bu benim şahsi fikrim. Dediğin gibi nasıl bana yorum hakkı düşmüyorsa sanada benim görüşüme yorum yapma hakkı düşmüyor.
Anlamadın hocam. İnsanların hayatlarına ''bence'' kelimesi ile giremezsiniz. Bunu anlatmaya çalışıyorum.

Hocam doğuştan nasıl oluyor o en fazla %25 değil mi isterseniz homofobik olamıyor musunuz?

Lezbiyen, Gay, Biseksüel ve Transseksüel kelimelerinin baş harflerinden oluşur. Nivea ve Decathlon da cinsiyet ve cinsel yönelime karşı yapılan ayrıştırmaya karşı çıkmak için yaptığı paylaşımlar hakkında toplum tarafından "Vay efendim eşcinselleri destekliyor" gibi hakaretler aldılar.

İsteyen LGBT olur isteyen olmaz. Kişinin kendi tercihi, yargılamak kimseye düşmez. 21. yüzyılda hâlâ insanları din, dil, ırk ve cinsel yönelimlerine göre ayrıştırıyoruz.

LGBT topluluğuna mensup olan kişiler normal insanlar gibi muamele görmek istediklerini söylüyorlar (çünkü normal insanlar) ama niyeyse kendilerini savunmak için özel bir aya ihtiyaç duyuyorlar. İlginç. Bir anda popülerleşmesinin sebebi ise bilinçsiz destekleyiciler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…