LGBT nedir ve ne oldu da popülerleşti?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne zamandan beri müslümanlar laf atıyor "LGBT insanlık dışı" vs. Bu seferde LGBT'liler müslümanlara pedofili diye saldırmışlar ve sonuna kadar haklılar.
Şimdi bir Müslümanın veya başka bir dine mensup kişinin hatta ateistin bile LGBT insalık dışı söylemine karşı kimse "sen pedofilisin" diyemez, o kesimin tamamını bu şekilde suçlanamaz. Maalesef Müslüman olup pedofili olan, Hristiyan olup olan (Geçen gördük site üzerinden çocuk ticareti nasıl yapıyorlarmış yapanlar Müslüman değil mesela) hatta LGBT'li olupta pedofili olan da var.

Kimse LGBT'li olarak doğmaz. Sen kadın veya erkek olarak doğuyorsun yaşam şartların, büyüme şeklin veya bir heves mi deyim artık seni o eğilime itiyor. Erkek olan birisi 20 yaşına kadar sadece kızlarla takılırsa o tarafa doğru eğilim gösterebilir. Veya tam tersi bir kız sadece erkeklerle takılırsa. O yüzden "bir insanın doğasında olan bir şey" olarak lanse edilemez LGBT.

Sadece şu savunulabilir, "kardeşim ben bu idim, şimdi tercihim bu" işte bu kişinin, insanın kendi tercihi seçimi olur. Buna insanlık dışı değilde, insanın temel doğasında olmayan bir şey diyebiliriz.

Tercihe saygımız var ama LGBT'nin bunu "insanın doğasında var" şeklinde lanse edilmesine karşıyım. Çünkü yok, sadece tercih var.

Yani sana tecavüz bile eder ve bunu normal görür.
***** Vakfı gibi bir şey yani?

Size bir zararı var mı arkadaşlar? Bana bir zararı olmadı bu insanların bugüne kadar. Bırakalım herkes istediği gibi özgürce yaşasın. Çok mu zor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı