LGBTQ temalı kitap sadece 18 yaşından büyüklere satılacak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Akıl bize verilmiş bir nimet, fakat duygularla beraber kullanılması lazım. İnanın duyguları katmasak şuan da hayvan haklarını savunan kalmaz. Akıl sonuçta hani gelismeyi istese de, duygular bu gelişimi bir düzene sokar.
@WinTime Sadece olabilir demekle yetineceğim. Büyük Birader'in planlarını bilmiyorum.
Bahsettiklerim olmaya da bilir, ama umarım gelecekte daha az kötülükle, daha güzel bir dünyayla mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamak tek dileğim.

@WinTime, ona bakarsan maymun da veya şempaze de sinirleniyor, kavga ediyor veya mutlu oluyor. Duygu dediğin şeyler önceki atalarının reaksiyonlarının aynısı. Bence duygular insanların önündeki ciddi bir engel, törpülenmesi gerekli. Hem kendileri için hem de başkaları için. Duyguları törpülenmiş olanlar daha başarılı oluyor ve hayatına/hayatlara yön veriyor, duygusal olan insanlar da mantıksal düşünemiyor ve hayatını yönlendirmekte zorlanıyor.

@WinTime, ona bakarsan maymun da veya şempaze de sinirleniyor, kavga ediyor veya mutlu oluyor. Duygu dediğin şeyler önceki atalarının reaksiyonlarının aynısı. Bence duygular insanların önündeki ciddi bir engel, törpülenmesi gerekli. Duyguları törpülenmiş olanlar daha başarılı oluyor, duygusal olan insanlar da mantıksal düşünemiyor ve hayatını yönlendirmekte zorlanıyor.
Nereye kadar törpülenmeli?
Dünya nüfusunun yarısı böyle olsaydı diğer yarısı da bununla savaşırdı diye düşünüyorum.

@WinTime, ona bakarsan maymun da veya şempaze de sinirleniyor, kavga ediyor veya mutlu oluyor. Duygu dediğin şeyler önceki atalarının reaksiyonlarının aynısı. Bence duygular insanların önündeki ciddi bir engel, törpülenmesi gerekli. Duyguları törpülenmiş olanlar daha başarılı oluyor, duygusal olan insanlar da mantıksal düşünemiyor ve hayatını yönlendirmekte zorlanıyor.
Aslında, öğrenmekte keşfermekte bir duygudur en başında. Aşktır keşfetmek, öğrenmek bulmak. Bunlara karşı bir şey hissetmiyorsak zaten yapılmaz. Duyguları törpülenmiş kendi başında tek insan çeşidi gördüm o da seri katiller dostum. Duygular olmazsa etik diye bir kavram da kalmaz, öyleyse duygularımızı törpüleyelim ve deneylerimizi hayvanlar üzerinde yapalım. Gelişmek için.

Bu LGBT olayı daha fazla büyürse halk arasında silahlı çatışmalar bile çıkabilir. (Silah derken gerçek ateşli silahlardan bahsediyorum.)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı