LGS 19'da 480 yapan biri 20'de 465 yapabilir mi?

Geçen sene YKS sınavına girmiş biri olarak söylüyorum bundan önceki sınavdan yani YKS 2018'dan bahsediyorum evde çözerken gayet rahat çözdüğüm için 400 puan aldım ama 2019 YKS sınavında işler öyle gitmedi :) sınav anında çok farklı oluyor. Ama sana demiyorum ki 480'den 400'e düşersin genellikle çözdüğün denemelerin ortalamasını al aşağı yukarı -25 +25 puan alırsın yani kısaca evet kendine güven yaparım de seni kimse durduramaz.

Geçen sene YKS sınavına girmiş biri olarak söylüyorum bundan önceki sınavdan yani YKS 2018'dan bahsediyorum evde çözerken gayet rahat çözdüğüm için 400 puan aldım ama 2019 YKS sınavında işler öyle gitmedi :) sınav anında çok farklı oluyor. Ama sana demiyorum ki 480'den 400'e düşersin genellikle çözdüğün denemelerin ortalamasını al aşağı yukarı -25 +25 puan alırsın yani kısaca evet kendine güven yaparım de seni kimse durduramaz.

Örnek sorulardan 455 ile 485 arasıyım ortalama 467 falan çıkıyor bakanın açıklamasına göre onların ortalaması çıkıyor istediğim lise 3.19 459 ile alıyor.

Sınav anı ve sınava hazırlık sürecindeki an çok değişiktir. Ama merak etme, çalışan her zaman kazanır. Yılmadan devam et. Birazcık daha sık dişini. Belki bakarsın daha da yüksek puan yaparsın. Hiç umut kesme, çalışanın arkasında her zaman biri olur. Unutma, hazırlıklı Batman her zaman kazanır. 😀

Geri
Yukarı