LGS 2021 puanı 388 olan okul bu yıl en fazla kaç puan olur?

Doğrudur. Sorulara bakmadığım için bir şey diyemem. Ama bana puan artacakmış gibi geliyor.
o kaçınılmaz zaten hocam ancak 2019 gibi bir artış ya da 2020 gibi bir düşüş beklemiyoruz
Soru yukarıdaki gibidir hocalarım. Okul pek bilinen bir okul değil kontenjanı 180.
400 puan ile kazanabilir miyim okulu sizce? (Okul 3 tercih yapıyor bazen kontenjan boşluğu olabiliyor)

Sınav geçen yıla göre daha kolaydı, bu yüzden puanlar büyük ihtimalle artacaktır fakat çok artacağını düşünmüyorum. En fazla 405-410 olur.

@333365 hocam siz bilirsiniz muhtemelen, bana kalırsa çok artmaz.
Bilemeyiz, bu konularda da nötr kalıyorum genellikle. Çünkü bir okula girmek isteyen ve tercih eden adayların puanını bilemeyiz. Bir bölümün yüzdelik dilimini, sıralamasını ya da puanını ilgili okula en son yerleşen kişi belirler.

Bilemeyiz, bu konularda da nötr kalıyorum genellikle. Çünkü bir okula girmek isteyen ve tercih eden adayların puanını bilemeyiz. Bir bölümün yüzdelik dilimini, sıralamasını ya da puanını ilgili okula en son yerleşen kişi belirler.

Anladım hocam, bu arada öyle olduğunu bilmiyordum.
Bayağı işime yarar bu bilgi teşekkürler.

Anladım hocam, bu arada öyle olduğunu bilmiyordum.
Bayağı işime yarar bu bilgi teşekkürler.
Rica ederim, sonuçta puanını ya da sıralamasını MEB belirlemiyor. "A" okulunu düşünün, kontenjanı da 60 olsun. O okulun taban puanını ya da sıralamasını o okula 60. olarak giren kişi belirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı