LGS 2022 yüzdelik dilime girilir mi?

turanicboi

Hectopat
Daha fazla  
Biliyorsunuz bu sabah LGS sınavı vardı. Ben de katıldım ama sonuçların pek iyi değil. Sizce bu sonuçlarla yüzde 3'lük dilime girilir mi?
Türkçe 3 yanlış
İnkılap 1 yanlış
Matematik 2 boş 2 yanlış
Fen bilimleri 2 yanlış
Biliyorsunuz bu sabah LGS sınavı vardı. Ben de katıldım ama sonuçların pek iyi değil. Sizce bu sonuçlarla yüzde 3'lük dilime girilir mi?
Türkçe 3 yanlış
İnkılap 1 yanlış
Matematik 2 boş 2 yanlış
Fen bilimleri 2 yanlış
Düzeltme; yüzde 3,5

1654470022410.png

Bu sonuçlarla böyle alıyormuşsun. Geçmiş seneler incelediğimizde bence 2020'den zor bir sınavdı. Rahat girersiniz gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam öncelikle umarım istediğiniz yer gelir bende sınava girdim bu sabah bence sınav 2019 civarındaydı yani bir tık kolaydı ondan dolayı lise taban puanlarının artacağını düşünüyorum. Bence lise taban puanları artsa bile fen lisesine yerleşirsiniz. Çünkü sınav 2019'dan zordu zaten sizin puanınızı hesaplattığımız da 2019 da bile 4.51 geliyorsa bu sene en kötü ihtimalle 2-3 arası gelir diye düşünüyorum.

Bilemeyiz, sınavın zorluğuna ve giren kişilere göre değişen bir etken bu. Benim tavsiyem, sonuçlar açıklanıncaya kadar kafanızı bu tarz şeylerle yormamanız olur. Sınav sonuçları açıklandığında zaten tercih dönemi yoğun bir dönem oluyor, o zaman bir şeyler düşünülür.

Yeni konular

Geri
Yukarı