LGS'den 448 alarak girilebilecek en kötü yüzdelik dilime girdim

kara2121

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500 // ASUS DUAL GeForce RTX 3060 OC 8GB // XPG Gammix D35 16GB (2×8) 3200MHz CL16 DDR4 Ram // ADATA Legend 750 500GB PCIe NVMe Okuma 3500MB – Yazma 3000MB M.2 SSD // VENTO VG10F RGB ATX Gaming Hyper Pro H3-650 650W 80+ Bronze Kasa
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar LGS'den 448 alarak girilebilecek en kötü yüzdelik dilime girdim. Genel yüzdelik dilimim %6.87 ama benim gitmek istediğim okul şehir içinde ve %5.13 le alıyor benim il yüzdelik dilimim tam %4 ve bana göre il dışından gelmeye değen Galatasaray lisesi gibi bir lise değil yani daha çok il içindekilerle yarışacak gibiyim acaba 192 kişilik kontejanda ilk 192'ye girer miyim?

Zor biraz bu arada o puanla daha kötüsüne girmistim 440 puanla %16 miydi neydi yazarsin gelme şansı yok değil ama ben lisede de uni de de genel olarak mesela atıyorum ben%10a mi girdim yazmaya 7'den başladım ortalara 10u koydum birkaç tane arkalara 11-12-13 şeklinde dizmistim hiç öyle gelmedi kendi puanım bile gelmedi 12-13 geliyordu dediğim gibi yaz öne arkaya azıcık kendi puanina doğru yaz ortalarda kendi puanını yaz sonra da azıcık düşür sırasıyla sansina az tercih edilirse gelir.

Hocam nispet mi yapmak istedin anlamadım ama bu puanla bu yüzdelik dilimi aldım böyle iş mi olur tarzı bir yorumdaysanız bu algınızı kırmanızı tavsiye ederim. Diğer konuya gelirsek de sen tercihini mantıklı yap gerisi şansına kalmış.

Arkadaşlar LGS'den 448 alarak girilebilecek en kötü yüzdelik dilime girdim. Genel yüzdelik dilimim %6.87 ama benim gitmek istediğim okul şehir içinde ve %5.13 le alıyor benim il yüzdelik dilimim tam %4 ve bana göre il dışından gelmeye değen Galatasaray lisesi gibi bir lise değil yani daha çok il içindekilerle yarışacak gibiyim acaba 192 kişilik kontejanda ilk 192'ye girer miyim?
Bu sene berbattı 470 alan biri %3 girememişti hatta. Yazık, Ben iyiki bu sene girmemişim. Emeğinize yazık olmuş hocam.

Rehber öğretmenine veya sınıf öğretmenine sorarak düzgün bilgi edinebilirsin.
Biz nereden bilelim zaten kesin yazmamışsın gibi gibi yazıp durmuşsun.
Sağlık ve böyle konuların okumuş insanları var onlara sorun.
İyi formlar.

Asıl fark 440 ile 460 arası dostum. 5 puan bile %1-2 oynatmış. Büyük bir yığılma var orada.

Bu sene berbattı 470 alan biri %3 girememişti hatta. Yazık, ben iyi ki bu sene girmemişim. Emeğinize yazık olmuş hocam.

Hocam nispet mi yapmak istedin anlamadım ama bu puanla bu yüzdelik dilimi aldım böyle iş mi olur tarzı bir yorumdaysanız bu algınızı kırmanızı tavsiye ederim. Diğer konuya gelirsek de sen tercihini mantıklı yap gerisi şansına kalmış.

Sınav kolay olunca herkes yüksek yapıyor zor olunca herkes düşük yapıyor çok da bir farkı yok iki türlü de herkes aynı sınava giriyor sonuçta zor olsa yigilma olmaz 1 soru ile fazla sıralama oynamaz o açıdan bir artısı olabilir onun dışında bir şeyi yok ki abartmaya gerek yok yani.

Geri
Yukarı