LGS 2023 için LGS 2020'de sınava giren biri neler önerir?

maydonozdiyarı

Hectopat
Daha fazla  
Biliyorsunuz ki Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer sınavın 1. dönemden çıkacağını duyurmuştu, acaba LGS 2020'de sınava giren biri bu yıl için neler önerir? Özellikle yılı yaşayan bir kişinin olması daha sağlıklı olur. (Herkese başsağlığı dilerim).

Son düzenleyen: Moderatör:
LGS 2020'ye girmiş biri olarak söylemem gerekir ki, LGS 2020 sorularını çözmen sana çok şey kazandırır çünkü bildiğin gibi 2020 sınavı sadece 1.dönemdi. Bir de sınavlarda durumun nasıl bilmiyorum ama ortalama 60-65 net yaptığını var sayarsak,1.dönem tekrar kampları yapar muhtemelen YouTube'daki hocalar, onların kaynaklarını edinip soru çözebilirsin. Umarım gönlündeki yeri kazanırsın. İyi çalışmalar.

LGS 2020'ye girmiş biri olarak söylemem gerekir ki, LGS 2020 sorularını çözmen sana çok şey kazandırır çünkü bildiğin gibi 2020 sınavı sadece 1.dönemdi. Bir de sınavlarda durumun nasıl bilmiyorum ama ortalama 60-65 net yaptığını var sayarsak,1.dönem tekrar kampları yapar muhtemelen YouTube'daki hocalar, onların kaynaklarını edinip soru çözebilirsin. Umarım gönlündeki yeri kazanırsın. İyi çalışmalar.
Ortalama netim 71-74 matematikte takılıp kalıyorum. Üslü ifadelerim çok kötü ama diğerlerinde pek sorun yok. Bu arada lgs 2020 yi de çözdüm ama şu boncuklu soru ve torbalı soruyu çok kolay sanıyordum, çözünce yanlış cıktılar. Hiç bilmediğim teknikdeki sorular var. Daha önce hiç örnek soruları çözmedim. Çıktı alıp çözmeyi planlıyorum.

Ortalama netim 71-74 matematikte takılıp kalıyorum. Üslü ifadelerim çok kötü ama diğerlerinde pek sorun yok. Bu arada LGS 2020'yi de çözdüm ama şu boncuklu soru ve torbalı soruyu çok kolay sanıyordum, çözünce yanlış cıktılar. Hiç bilmediğim teknikdeki sorular var. Daha önce hiç örnek soruları çözmedim. Çıktı alıp çözmeyi planlıyorum.

Örnek sorular dışında MEB'in soru tipindeki soruları soran denemeler ve paragraf çözmelisin.

Yeni konular

Geri
Yukarı