LGS 3 ay çalışarak kazanılır mı?

Kazanırsın. Konu eksiğin varsa hallet 1 ayda geriye kalan 2 ay her gün deneme çöz yanlışlarını düzelt. Gunluk 50 paragraf çöz istediğin yere gidersin.

Merhaba, LGS'ye 3 ay kaldı deneme sınavlarımda netlerim genellikle 270 geliyor. Şimdiden çalışmaya başlasam kazanır mıyım?

Paragraf çalış ve feni hallet en kolay onlar öğreniliyor sonrasında yıllara göre soru dağılımlarına bak matematikten en kolay gelen ve en çok soru çıkma potansiyeli olan konuları gözden geçir şu an hangi konular bilmiyorum maalesef kurs hocan varsa o yoksa internetten araştırabilirsin her gün 1 saat sosyal din İngilizce 1 saat olmasa bilr dönüşümlü 45 dakika olacak şekilde döndürürsen bir gün sosyal bir gün ing bir gün din gibi çok rahat yapılır belki derece gelmez ama 430-440 üstü gelebilir bence LGS'yi yükseltmek çok kolay bir de liseyi görün ayrıca liseye geçince yatış falan yok yaz tatilinde bol bol eğlenin spor yapın çok abartmadan kesinlikle ama kesinlikle bir hobi öğrenin dövüş sanatlarına ve piyanoya başlamıştım LGS bittiğinde 2.5 yıl kadar ikisini de devam ettirdim üstüne spor yaptım güzel bir vücudum var dövüşmeyi biliyorum piyanoyu fazlasıyla ilerlettim keşke bir takımda basket oynasam diylrum bazen ama bunların yanına essek gibi bilgisayar oyunu oynadık o yüzden 9-10 ortlamasi yerlerde 11 de topladık tabii seni bekleyen şeyler bunlar şurada 3 ay kalmış sık dişini hiçbir şey olmaz merak etme ortalama üstü iyi insanların olduğu bir liseye kapak atsan fazlaysa faydasını görürsün.

Yeni konular

Geri
Yukarı