LGS 435 puan 1,5 ay kala kazanılır mı?

Şu hesabı puana göre değil yüzdelik dilime göre yapmalısınız. Puan durumu zorluğa göre her sene değişir ve yanıltıcıdır o yüzden genel yüzdelik dilim üzerinden hesap yapın.

Hala buralardaysan başarabildin mi merak ettim bende 2023 yılında LGS'ye giren birisi olarak. Umarın hedefine ulaşabilmişsindir.😀
Kazandım aga ama puan aynı yuzdelik 9. Sen sen ol şuandan itibaren başla pişman olma ailen destek veriyorsa senden umut bekliyorlarsa yap ya da kendin için de yap. Ben cok calismadim ve bana gore kötü bir okulda okuyorum ortamı kötü. Ben başta boşver yalnız kalırım zaten dedim de yok öyle olmuyor işte istesen de istemesen de birlikte oluyorsunuz zaten. Çalış benim gibi olma :)

Kazandım aga ama puan aynı yuzdelik 9. sen sen ol şu andan itibaren başla pişman olma ailen destek veriyorsa senden umut bekliyorlarsa yap ya da kendin için de yap. Ben cok calismadim ve bana gore kötü bir okulda okuyorum ortamı kötü. Ben başta boş ver yalnız kalırım zaten dedim de yok öyle olmuyor işte istesen de istemesen de birlikte oluyorsunuz zaten. Çalış benim gibi olma :)

Hocan benim çalışma isteğim gelmiyor ne önerirsiniz 4 ay kaldı LGS'ye.

Hocan benim çalışma isteğim gelmiyor ne önerirsiniz 4 ay kaldı LGS'ye.
Ya kral işte o bende de vardı ondan kaybettim şuanda ne tavsiye vereyim bilmiyorum ama internette fazla dolaşma ciddiyim bak git şuan çalış önceki mesajda dediğim gibi ailen destek çıkıyorsa beklentileri varsa benim hatamı yapma cidden. Çalışma isteğini umursama ne yap ne et soru çöz o sınavı kazan tamam mı? ama cidden sosyal medyayı bırak mahvediyor insanı çok zararını gördüm

Geri
Yukarı