LGS 435 puan 1,5 ay kala kazanılır mı?

Fark ettim 😊 bende hiç çalışmamıştım ama ben gerçekten başarılıydım sınavlarım yüksek geliyordu ama yine de LGS'de bu kadar yüksek almayı beklemiyordum. Ben LGS'den yanılmıyorsam 482 gibi bir şey almıştım yüzdelik dilimim 1,17 idi. Çok şükürler olsun şu anda da çok iyi bir okula gidiyorum.

Çalışmadan 482 alıyosan Hiper süper zekasın.

Kazandım aga ama puan aynı yuzdelik 9. Sen sen ol şuandan itibaren başla pişman olma ailen destek veriyorsa senden umut bekliyorlarsa yap ya da kendin için de yap. Ben cok calismadim ve bana gore kötü bir okulda okuyorum ortamı kötü. Ben başta boşver yalnız kalırım zaten dedim de yok öyle olmuyor işte istesen de istemesen de birlikte oluyorsunuz zaten. Çalış benim gibi olma :)
Merhaba bir şey merak ediyorum. Kazandım dediğinizden soruyorum. O kazandığınız 435 puanlı lise mi kötü? Yoksa başka bir lise mi?

Fark ettim 😊 bende hiç çalışmamıştım ama ben gerçekten başarılıydım sınavlarım yüksek geliyordu ama yine de LGS'de bu kadar yüksek almayı beklemiyordum. Ben LGS'den yanılmıyorsam 482 gibi bir şey almıştım yüzdelik dilimim 1,17 idi. Çok şükürler olsun şu anda da çok iyi bir okula gidiyorum.
vay be %1,17 dilim çok iyi. Ben de 1 kitap falan bitirseydim en azından anlardım konuyu %2 falan girerdim de yapmadım işte :(

Merhaba bir şey merak ediyorum. Kazandım dediğinizden soruyorum. O kazandığınız 435 puanlı lise mi kötü? Yoksa başka bir lise mi?
kazandım derken 435 puan aldım anlamında demiştim hatam var orda. gittiğim lise kötü

Geri
Yukarı