LGS 5 gün kala nasıl çalışılmalı?

Merhaba, LGS 5 gün kaldı. Bugün deneme oldum. Türkçe 16D 4y.
Ink.
Din 10D.
İngilizce 5D 1y.
Mat 1y.
Fen 12D 6y.
Geldi netlerim bazen cok yüksek bazen cok düşük oluyor ve sınav anında stresleniyorum. Sürem yetmiyor sınavdan çıktıktan sonra yapamadığım soruya diyorum bu kolaymış neden duzgun okumadım diye falan. En yüksek yaptığım denemede 70D 6Y 14b vardi yapalı 1 hafta oldu kolay gibi geldi aslında.

Ve LGS 2020 cikmis sorularda çözdüm.
Türkçe 17D 3y.
Ink 10D.
Din 9D 1y.
Ing 7D 3y.
Fen 15D 5y.
Matematik 6D 3y.

Sizce ne yapmalıyım? Türkçe iyi gibi ama bazen cümlenin ögelerinden zor soru geliyor yapamıyorum. Fen de aynı şekilde bazı sorularda kalıyorum. Matematik genelde yapamıyorum bazen de iyi yapıyorum. Hedefim %10 dilim.

Kötü yaparsam yazın çalışacağım ve PC almayacaklarmış üstelik kotu liseye gideceğim kesin.

Hocam matematik netleriniz çok düşük keşke 1 ay önce yazsaydınız da matematiğe abanaydınız en azında matematik bir 10 D yapardınız ayrıca türkçene iyi diyorsun ama değil 3 yanlış çok fazla son tavsiyem şu kalan 5 günde moralini yüksek tutmak kendine inanmak ve Türkçeyi fullemeye çalışmak unutma başarabilirsin.

Birazdan okyanus denemesi çözeceğim genel sonra tüm konuları izlesem YouTube'dan eksik olanları 3 tane günde branş deneme çözsem her ders için yapabilir miyim?

Birazdan okyanus denemesi çözeceğim genel sonra tüm konuları izlesem YouTube'dan eksik olanları 3 tane günde branş deneme çözsem her ders için yapabilir miyim?

Vakit yetmez bence şu iyi olduğun Türkçeyi 3 anlış yerine fullemek ve de matemaatik en kötü bir 5-6 net yapmak hocam matematik çok etkliyor haberin ola.

Yüzdelik çok değişken bir şey. Sınavın ortalama puanı bunu çok etkiliyor ve her sene aynı değil. Bu sebepten net bir şey demek mümkün değil. Verdiğiniz netler kaç puan ediyor? Yazdıysan ve gormediysem pardon. Ona bağlı geniş çaplı bir tahmin koyabilirim. Ben geçen sene 449 ile %2,89 girerken arkadaşım 452,4 (virgülden sonra emin değilim.) ile %2,41 girmiş. Herkes iyi yaparsa böyle oluyor herkes kötü yaparsa daha belirgin olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı