LGS 7 gün kala deneme netleri nasıl?

Screamy

Hectopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba, bugün kendim Altın Karma Yayınları 8+1 Limit Yayınları denemesi çözdüm.
Netlerim çok şaşırttı beni özellikle fende ara derslerde dikkat hatası yapmışım yanlış okumuşum soruyu tuzağa düşürmüş direk :d neyse netlerim bu:
Türkçe: 16D 4Y.
İnkılap: 9D 1y.
Din: 9D 1y ( o hata olmasaydı 10 doğru olacaktı :( )
İngilizce: 7 doğru 3 boş.
Matematik: 5 doğru 1 yanlış
Fen: 18 doğru 2 yanlış.
Netlerim bir anda yükseldi galiba yayın kolaydi
Bu netlerde siteden bakınca 385 puan 12.53 dilim yapıyor benim 10.90 gibi yapmam lazım en az ne yapmalıyım?

Merhaba, bugün kendim Altın Karma Yayınları 8+1 Limit Yayınları denemesi çözdüm.
Netlerim çok şaşırttı beni özellikle fende ara derslerde dikkat hatası yapmışım yanlış okumuşum soruyu tuzağa düşürmüş direk :d neyse netlerim bu:
Türkçe: 16D 4Y.
Matematik: 5 doğru 1 yanlış
Netlerim bir anda yükseldi galiba yayın kolaydi
Bu netlerde siteden bakınca 385 puan 12.53 dilim yapıyor benim 10.90 gibi yapmam lazım en az ne yapmalıyım?
Hocam artık yapacak çok fazla birşey yok, son hafta günde 2,5 öğün matematik yap, idmanlarda problem+video çözüm bas, en azından 10 net falan çıkarsın. Bende Türkçe 18, Fen 17 Matematik 13-16.

Merhaba, bugün kendim altın karma yayınları 8+1 limit yayınları denemesi çözdüm.
Türkçe: 16D 4y.
Matematik: 5 doğru 1 yanlış.
Netlerim bir anda yükseldi galiba yayın kolaydi.

İngilizceyi düzelt girersin bir de 1 kaç tane matematik arttırsan yeter.

Merhaba, bugün kendim altın karma yayınları 8+1 limit yayınları denemesi çözdüm.
Türkçe: 16D 4y.
Matematik: 5 doğru 1 yanlış.
Netlerim bir anda yükseldi galiba yayın kolaydi.

Konu çalışacak zaman kalmadı bence genel denemelere devam et ve yanlış yaptığın sorularının doğrularını öğrenmeye çalış özellikle matematik için.

1 soru bile 1 sorudur hocam eksiği olan ama yapabileceği konuları çözse 1-2 hafta 3 mat sorusu bile çok öne taşır. O zaman bu kafaya göre hiç çalışmasın.

Hocam ters etki yapar kafayı toparlamak lazım bu şekilde bildiği konularda bile hata yapar yapması gereken tek şey soru tiplerine göz gezdirmek.

Geri
Yukarı