LGS deneme ortalaması iyi mi?

Aphollo69

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar LGS öğrencisiyim şimdiye dek 36 denemeye girdim ortalamalarım şu şekilde:
Türkçe 16.33
İnklap 9.18
Din 9.87
İngilizce 9.55
Fen 16.71
Matematik: 8.32
Ortalama puan: 388.

Stres olan biri değilim çözdüğüm yer fark etmiyor ben açıkçası okulun yaptığı denemelerini sevmiyorum çünkü 3 gün önce süre tutarak LGS 2021i çözdüm ve şu şekilde:
Türkçe 18.
İnklap 10.
Din 9
İng 10.
Fen 16.
Mat 10.

Hedefin Maltepe fen lisesi 417 puanla alan bir okul ve 36 gün kaldı sizce girmem mümkün mü zor mu ortalamam nasıl?

Matematik berbat. Türkçe, Fen kötü. Diğer 10 soruluk dersleri de fullemen gerek.
Maltepe fen için iyi netler. Ama genel olarak kötü. Arkadaş sizden genel olarak değerlendirmenizi istememiş.
Matematik berbat. Türkçe, Fen kötü. Diğer 10 soruluk dersleri de fullemen gerek.
Dediğiniz netleri yapsa zaten maltepe fende işi ne?

Matematik batırıyor seni.
Ara dersler konusunda bir sıkıntın yok.
Önce Türkçe ve Fen'i düzeltmeni öneririm.
Onları düzelttikden sonra matematiğe yoğunlaşırsın.

Matematik batırıyor seni.
Ara dersler konusunda bir sıkıntın yok.
Önce Türkçe ve Fen'i düzeltmeni öneririm.
Onları düzelttikden sonra matematiğe yoğunlaşırsın.
Maltepe fen senin için yeterliyse bence matematikle uğraşma bu saatten sonra çok geç. Türkçe veya feni fullemeye diğerindende en fazla 2 yanlış çıkarmaya bak.
Maltepe Fen'in adı fen. Çok da iyi bir lise değil. Genel olarak da İstanbul'da gerçekten "iyi" bir lise için çok yetersiz bir sonucu var.

Net söylemedim ki?
Maltepe fene iyi demedim arkadaş orayı istediğini belirtmiş.

Maltepe Fen'in adı fen. Çok da iyi bir lise değil. Genel olarak da İstanbul'da gerçekten "iyi" bir lise için çok yetersiz bir sonucu var.

Net söylemedim ki?
Diğer dersleri fullemelisiniz gibi ifadeler kullanmışsınız .Bunlarda dolaylı olarak netler hakkında konuştuğunuzun belirtisi.
@KiloZuluSierra Uzatmayın, arkadaşın sonucu berbat. Başka açıklaması yok.
Ne uzatmayın adamı hem demoralize ediyorsunuz hem yanlış taktik veriyorsunuz. Adamın hedefine göre sonucu gayet iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı