LGS için 400 puan iyi mi?

OZMENPOWER

Decapat
Daha fazla  
Denemelerim de ortalama 400 puan falan çekiyorum LGS'de eğer 400 puan çekersem iyi bir liseye gider miyim?
Not: Mersin'de yaşıyorum.

Ben 494 alıp Ankara fen lisesine giremedim, kuzenim 400 puan alıp mahalli yerleştirmeyle liseye geçti. Önceki sene, yani ilk LGS, 400 puan gayet iyiyken şimdi bir işe yaramayacak. Moralinizi bozmak istemem ama biraz daha fazla çalışırsanız daha iyi olur. Eski sınav sistemlerinde de ilk sınav zor, sonradan yavaş yavaş kolaylaşıyordu.

Asıl şu an için iyi çünkü şu anda benim ve buradaki bazı kişilerin gördüğü kadarıyla herkes çalışmayı bırakmış. Bu yüzden iyi.

Hortlatıyorum ama 440 puan iyi mi Trabzon da

Denemelerim de ortalama 400 puan falan çekiyorum LGS'de eğer 400 puan çekersem iyi bir liseye gider miyim?
Not: Ben geçen sene LGS'ye girdim yüzdelik dilimim %1.14'dü puanım 460 idi fen lisesine girdim. Ama 2019 yılında 460 alsam giremezdim. Sınavın zorluğuna göre değişiyor puanlar önemli olan yüzdelik dilim. Sınavlarda 1.50 içine girmeye çalış ama 400 puanla, sınav zor olup da puanlar düşse bile fen lisesine giremezsin.

Ben denemelerden 250 alıyordum. Sınavdan 381 aldım. Arkadaşlarımda tam tersi oldu. Yüzdelik önemli. Senin mantığına göre ben şu an İstanbul erkeği zorlamam gerekirdi. Ama şu an sıra arkadaşım balici. Okuldan çıkıyorum pitbulla, rottweilerla millete sataşıyorlar. Bu sistemi getirenin ben ellerinden öpüyüm. Benim ev Kalaba Anadolu'ya yakın bilen bilir. Bizim taraflardan çok yüklenmişler kalabaya, bizim civar artık kalaba yı kapsamıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı