LGS denemelerinde netlerim çok kötü geliyor

jeoqpas

Centipat
Daha fazla  
Sınava daha yeni yeni hazırlanmaya başladım. Maalesef çok geç kaldım, son denemedeki yanlışlarım şu şekilde;

Türkçe: 13 7
İnkilap: 10.
Din: 10.
İngilizce: 10.
Matematik: 5 5
Fen: 19 1

Sınava yaklaşık 100 gün kaldı. Sizce durum böyleyken, yüzdelik olarak %1, 5-%2 gibi oranlara çıkabilir miyim? İstediğim lise yaklaşık 460 puan istiyor.

Öncelikle hızlıca Türkçeyi aradan çıkar, Türkçe kolay fullere yaklaşılabilecek bir ders. Ondan sonra kalan zamanda da matematiğe aban, kendini ne kadar hızlı geliştirebileceğin tamamen sana bağlı.

Çok zor ama kendini kandırmadan çok çalışırsan bugünden itibaren, %5 civarı yapabilirsin.

Temel not ortalaması ile mi ölçülüyor? Hocalar puanları şişirip veriyor.
Aşağılamak için değil ama matematik 5'e 5 iken çok çalışmak lazım. Bir de üstüne yeni konular gelecek.
Bugün girdiğim denemede 16'ya 4 yaptım hocam. Fen, Türkçe ve Din'den de birer yanlışım var. Gelişme var yani. Böyle devam edersem kazanabileceğimi düşünüyorum.

Tabii ki Temel not ortalamasıyla ölçülmüyor. Hocalarla dediklerinizde haklısınız. Ben dediğimle alakalı ufak bir dayanağım olsun diye belirtmek istedim.

Bugün girdiğim denemede 16'ya 4 yaptım hocam. Fen, Türkçe ve Din'den de birer yanlışım var. Gelişme var yani. Böyle devam edersem kazanabileceğimi düşünüyorum.

Tabii ki Temel not ortalamasıyla ölçülmüyor. Hocalarla dediklerinizde haklısınız. Ben dediğimle alakalı ufak bir dayanağım olsun diye belirtmek istedim.
16-4 gayet iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı