LGS netlerim düşüyor

Elenzy

Centipat
Daha fazla  
Merhaba saygıdeğer abilerim, ablalarım. Ben bir LGS öğrencisiyim ve ocak ayı gibi netlerim yüksekti. Ocak ayı sonuna kadar en düşük 420 en yüksek 462 almıştım. Fakat şu an bir çöküş içindeyim. Özellikle fen olmak üzere netlerim berbat. Genelde fen en yüksek net yaptığım dersti ama şu an 11-12 bandına düştüm. Denemelerde 380-390 arası alıyorum. Malum 3 aydan az süre kalmışken netlerimi nasıl düzelteceğimi bilmiyorum. Denemedeki yanlışların video çözümünü izlesem bile katkısı olmuyor.
Bana bu konu hakkında destek çıkabilir misiniz hedefimdeki lise 469 puan.

LGS'nin şu anki soru tarzını falan hiçbir şeyini bilmiyorum ama sana önerebileceğim şey sakın panik yapma özellikle sınav dönemlerinde böyle düşüşler olabilir bunlar gayet normal şeyler burada tek yapman gereken netlerin çok düşse bile sakın moralini bozup çalışmayı bırakma zaten LGS'de sen iyi bir puan ve sıralama yaparsın ki netlerinde baktığında kötü değil ama baştada belirttiğim gibi böyle düşüler gayet normal tek yapman gereken konu eksiklerini kapatıp deneme çözmek.

Bilmediğin ve zorlandığın konuyu hocan sana 20 dakika anlatsın emin ol ki o konu aklından 5 sene de geçse çıkmıyor. Her gün böyle 1 konuyu halletsen yeter.

LGS'nin şu anki soru tarzını falan hiçbir şeyini bilmiyorum ama sana önerebileceğim şey sakın panik yapma özellikle sınav dönemlerinde böyle düşüşler olabilir bunlar gayet normal şeyler burada tek yapman gereken netlerin çok düşse bile sakın moralini bozup çalışmayı bırakma zaten LGS'de sen iyi bir puan ve sıralama yaparsın ki netlerinde baktığında kötü değil ama baştada belirttiğim gibi böyle düşüler gayet normal tek yapman gereken konu eksiklerini kapatıp deneme çözmek.

Salı günü bir tane daha denemeye gireceğim. O zamana kadar dediğiniz gibi konu eksikliklerimi kapatmaya çalışacağım umarım kapatırım. Öneriniz için teşekkür ederim.

Salı günü bir tane daha denemeye gireceğim. O zamana kadar dediğiniz gibi konu eksikliklerimi kapatmaya çalışacağım umarım kapatırım. Öneriniz için teşekkür ederim.

Rica ederim ama dediğim gibi sakın moralini bozma bu sene bende YKS sınavına gireceğim için yaşadıklarını anlayabiliyorum.

Geri
Yukarı