LGS döneminde laptop vs kasa vs iPhone

Nonexistent

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle süper olmasa da eh dedirtecek laptopumun özelliklerini belirteyim:
Ryzen 3 3200U.
Vega 3
8 GB RAM.
256 GB NVMe M.2 SSD.

LGS'ye gireceğim. Bütçem en fazla 12-13 bin TL ve üçü arasındayım. Bütçeye uygun bir Gaming laptop veya kasa, ya da iPhone almayı düşünüyorum. Telefonum A20s. Sizce hangisini almalıyım?

IPhone'a daha sıcak bakıyorum sanırım. Çünkü arayüz, performans, vs. olarak mobil cihazların çok çok üstünde gibi duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam o telefonun gideri var hala. Kasa daha iyidir.

Nereye kadar gidecek emin değilim. Henüz küçik bir kardeşim var ve benim zamanımdaki gibi dandik, rezalet kalitede anıları olsun istemiyorum. Portatiflik de bir o kadar önemli, hafızam sağ olsun tek oynadığım oyun Roblox zaten.
Bence hiçbirini alma LGS'den sonra almanı öneririm bunlar sana engel olur ders çalışmada

Öyle yapacağım. Sınavdan çıkıp teknoloji mağazasında soluk alacağımdan size soruyorum.
Amacın sırf ders mi yoksa oyun falan da var mı?

Dersle alakası yok hocam. Lise 1 olunca alıp komple dersi salıp rahat edeceğim. Oyun da çok önemli değil sosyal medyaya girerim fotoğraf vs. çekerim diye düşünüyorum.

Nereye kadar gidecek emin değilim. Henüz küçik bir kardeşim var ve benim zamanımdaki gibi dandik, rezalet kalitede anıları olsun istemiyorum. Portatiflik de bir o kadar önemli, hafızam sağ olsun tek oynadığım oyun Roblox zaten.

Öyle yapacağım. Sınavdan çıkıp teknoloji mağazasında soluk alacağımdan size soruyorum.

Bence PC de al tlf de al yani bütçeyi yarıya bölüp ikisini de al

Yaşın küçük kardeşim senin yaşlarda bende iyi bilgisayar için çıldırıyordum 8.sınıfta nasip olmadı 19 yaşında nasip oldu ama asıl gereken telefonmuş ekran kartımı Ethereum furyasında sattım güzel bir paraya gittim iPhone 12 aldım sonra artan parayla GT 1030 aldım ayda bir arkadaşlarla CS:GO giriyorum onun dışında yaş büyüdükçe bilgisayara baktığım kalmadı vallahi tavsiyem telefon alman bilgisayarı aile bir şekilde alıyor zaten ama pahalı telefona karşı Türk aileleri her zaman uzaklar.

Yaşın küçük kardeşim senin yaşlarda bende iyi bilgisayar için çıldırıyordum 8.sınıfta nasip olmadı 19 yaşında nasip oldu ama asıl gereken telefonmuş ekran kartımı Ethereum furyasında sattım güzel bir paraya gittim iPhone 12 aldım sonra artan parayla GT 1030 aldım ayda bir arkadaşlarla CS:GO giriyorum onun dışında yaş büyüdükçe bilgisayara baktığım kalmadı vallahi tavsiyem telefon alman bilgisayarı aile bir şekilde alıyor zaten ama pahalı telefona karşı Türk aileleri her zaman uzaklar.

Büyüdükçe oyundan soğuyacağımı düşündüğüm için zaten dediğiniz daha da bir yattı kafama hocam. Oyun gereksiz diye düşünüyorum, Linux ile bağrıma taş basıp güzel güzel iPhone ile devam ederim diye düşündüm.

Geri
Yukarı