Laptop vs Konsol

Doğruyu söylemek gerekirse şu Game Pass olayından dolayı XBox'umu yıllar önce sattığım için pişmanım. Gerçekten çok ucuza çok fazla oyun sahibi oluyorsunuz. Ben olsam işimi görecek bir dizüstü ve XBox alırdım. Malum konsolların ilk çıktığı zamanki gibi "abi PC oyunları da konsola göre çok ucuz" diyemiyoruz. O yüzden XBox almak bence çok mantıklı. Elbette ilginizi çeken Exc. oyunlar varsa PS4'e de göz atılabilir. Keza konuda PS5 yazmışsınız ancak daha PS5'in çıkış tarihi bile belli değil.

Doğruyu söylemek gerekirse şu Game Pass olayından dolayı XBox'umu yıllar önce sattığım için pişmanım. Gerçekten çok ucuza çok fazla oyun sahibi oluyorsunuz. Ben olsam işimi görecek bir dizüstü ve XBox alırdım. Malum konsolların ilk çıktığı zamanki gibi "abi PC oyunları da konsola göre çok ucuz" diyemiyoruz. O yüzden XBox almak bence çok mantıklı. Elbette ilginizi çeken Exc. oyunlar varsa PS4'e de göz atılabilir. Keza konuda PS5 yazmışsınız ancak daha PS5'in çıkış tarihi bile belli değil.
Ne zaman çıkarsa o zaman alacağım.

Well I would recommend you to go with a laptop, but still, if you want to buy an Xbox or PS5, my suggestion would go with PS5.

If we talk about the PS4 PS4 you can even connect your laptop with it and start playing game.
You just need to search " use laptop screen as the PS4 " and you will get a lot of videos on
YouTube.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı