LGS için çalışma önerileri

Hocam konuları nereden bitirdiniz? Ben hocalarla gidiyorum. Matematik ve İngilizce dışında hepsi iyi.
Tonguçun 8. Sınıf özel aboneliğini aldım, oradan eksiklerimi kapatıyorum. Test çözüyorum, dersleri dinliyorum. Genellikle ders dinleyerek eksiklerimi kapatıyorum. İngilizce için bir tavsiye vermek istiyorum, bol bol test çöz. Testlerde anlamadığın kelimeleri Tureng'den bak ve altına yaz. Ezber yapma unutursun.

Fen 18, matematik sınavlardan yüksek alsam da 5, İngilizce 1, diğerleri 9 ile 10 arası değişiyor.
Türkçe 15.
Örnek soru yayınladılarsa onları kesinlikle çözün hocam. Genel olarak iyi. Türkçe sıkıntı ama. Kolay bir ders zaten. Biraz Türkçe'ye yoğunlaşın.

Örnek soru yayınladılarsa onları kesinlikle çözün hocam. Genel olarak iyi. Türkçe sıkıntı ama. Kolay bir ders zaten. Biraz Türkçe'ye yoğunlaşın.
Hocam bu ara hiç çalışamıyorum ne yapmalıyım? Sınavlar var o da bu gün bitti. Bu gün tatil yaptım ama yarın da okula gidesim bile yok. Ne yapmalıyım?

Hocam bu ara hiç çalışamıyorum ne yapmalıyım? Sınavlar var o da bu gün bitti. Bu gün tatil yaptım ama yarın da okula gidesim bile yok. Ne yapmalıyım?
Hocam sonuçlarınız iyi. Sakın salmayın. Çok az bir zaman kaldı zaten. Yazın rahat rahat oynarsınız. Son 1 ay foruma da ara verin hocam bence. Dikkatiniz dağılmasın.

Geri
Yukarı