LGS için geç mi?

Benim gerçekten 400 üstü notum yoktu sadece mucizevi bir şekilde ozdebirden 419 felan almıştım :) LGS den 470kusur yapmıştım unuttum notumu :) (10.sinifim)

Geç değil. Tavsiyem 1.döneme kadar çalışmayı sıklaştir, ara tatilde 1.dönemi bitir. Sonrası zaten kendiliğinden gelir.

Geçen hafta 1. dönem denemeleri ve branş denemeleri aldım. Soruları biraz daha oturtunca onlardanda çözmeye başlayacağım
En doğrusunu yapıyorsun. Konuyu tam olarak anlamadan deneme, yeni nesil cözmeye çalışma, hem moralin bozulur hem de bir işe yaramaz.

Benim gerçekten 400 üstü notum yoktu sadece mucizevi bir şekilde ozdebirden 419 felan almıştım :) LGS den 470kusur yapmıştım unuttum notumu :) (10.sinifim)
Yaşlanmışik la gardaş

Bu arada genelde ortaokulda sınavı yap lise rahat zaten diyenlere çok aldırma hiç de öyle degil hepsi geçiştirmek için.10.sinifta hele baya konular farklilasiyor

100 sorudan başlamıştım geçen hafta. Bugün 250 tane çözdüm mesela evde olduğum için
Fazla soru çözmekten çok verimli çöz soruları. Yani 250 tane soru yerine 50 tane farklı zor soru çöz mesela, daha yararlı olur. Bir de süre tutarak çöz soruları.

Yeni konular

Geri
Yukarı