LGS için genel deneme önerisi

Plesty

Centipat
Daha fazla  
Abilerim, ablalarım, yaşıtlarım hepinize merhaba. Ben LGS'ye çalışıyorum, hâliyle denemeye de ihtiyacım oluyor. Fakat elimde hiç deneme yok. Bilgisayardan da deneme arıyorum bulamıyorum. Eğer deneme öneriniz varsa önerebilir, bilgisayardan çözmem için de genel deneme atabilirsiniz. Çünkü gerçekten çok ihtiyacım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abilerim, ablalarım, yaşıtlarım hepinize merhaba. Ben LGS'ye çalışıyorum, hâliyle denemeye de ihtiyacım oluyor. Fakat elimde hiç deneme yok. Bilgisayardan da deneme arıyorum bulamıyorum. Eğer deneme öneriniz varsa önerebilir, bilgisayardan çözmem için de genel deneme atabilirsiniz. Çünkü gerçekten çok ihtiyacım var.
Buradan PDF olarak indirebilirsin istediğin yayının denemesini:

Buradan PDF olarak indirebilirsin istediğin yayının denemesini:
Aralarından Sivas'ın Köprü Denemelerini tavsiye ederim, tatlı ve tutarlı soruları oluyor. Ek olarak ise Özdebir'in sınavlarını olabilirsiniz, genel olarak çıkabilecek orta-zor soruları içeriyor. Tabii 5-6 kadar kolay soru da çıkacak.

Tonguçun ana denemeleri kitabı çok güzel olduğum bütün genel LGS denemelerindeki soruyu bu kitapta buldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı