LGS için kalem önerisi

Zurich

Kilopat
Arkadaşlar yarın LGS var. Kalemleri okul vermediği için ben kendim alacağım. Sizce hangi numara kalem almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
1622889069652.png

Ben bu kalemlerden kullanmıştım. Numaralarını tam bilmiyorum ama kırtasiyeye gidin sınav için kalem isteyin size verecektir zaten. Bana 2 tane vermişti. Biri kodlama biri çözüm için. Uçlu kalem kullanmanızı önermem. Zaman kaybı. Kalemtraş almayı da unutmayın:).

Eki Görüntüle 1056591

Ben bu kalemlerden kullanmıştım. Numaralarını tam bilmiyorum ama kırtasiyeye gidin sınav için kalem isteyin size verecektir zaten. Bana 2 tane vermişti. Biri kodlama biri çözüm için. Uçlu kalem kullanmanızı önermem. Zaman kaybı. Kalemtraş almayı da unutmayın:).
Hocam peki kalemin numarası ne idi? 2B HB vb.
Uçlu kalem oluyor, evet. Pensan my-IQ önerebilirim (0.7 olan).

0.7 olabilir. Deep marka kalemler iyi oluyor. Tabi eğer kalın kalem seviyorsan daha da rahat edersin.

Ben normal kalem demiştim ( uçlu olmayan). Onlardan hangi numarayı almalıyım?

2 tane standart kurşun kalem, silgi, kalemtıraş al. Kalemlerin iki ucunu da açıp 4 taneymiş gibi kullanabilirsin, böylece 13 saniyelik uç açma zamanından tasarruf edebilirsin. Ayrıca kalemleri kırıp uçları tekrar açarak 8 kaleme de çıkarabilirsin.
Kalemi çok da kafaya takma, işin kalemin numarasına kalmışsa şimdiden üniversite seçmeye başlayabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı