LGS için kitap önerisi

Volidumbuk

Hectopat
Arkadaşlar ya Türkçe için güzel bir test kitabı ya da tüm dersler deneme lazım. 150-200 bandında ve Hepsiburada'dan olursa sevinirim Hepsiburada olmasa da olur. Şimdiden teşekkürler.

Fen ve türkçesinin normali var. Matematiğinin bir tık zorunu aldım pişman oldum MEB bu sene eski nesil karışık soracakmış.

Sinan kuzucu yayınları. Kendini geliştiriyorsun.

Kanka hız yayınları güzel fenomen zaten Tanrı seviyesi o da güzeldir bir de okyanus Master var. Ben 8. sınıfta bunları çözerdim bayağı iyiler.

Okyanus Master paragraf var bir türlü sevemedim.

Fen ve türkçesinin normali var. Matematiğinin bir tık zorunu aldım pişman oldum MEB bu sene eski nesil karışık soracakmış.

Paragrafı kötü zaten fen i güzeldi benim zamanımda.

Paragrafı kötü zaten fen i güzeldi benim zamanımda.
matematikte fenomen çok iyiydi birde hız yayınları ama fenomen baya zor söyliyim baştan

Arkadaşın dediği gibi geçen sene çözdüm fenomeni süper yayındır çalıştırır kafayı. Yeni nesili kalitelidir zor olsun diye sormazlar.

Arkadaşın dediği gibi geçen sene çözdüm fenomeni süper yayındır çalıştırır kafayı. Yeni nesili kalitelidir zor olsun diye sormazlar.

Fenomen B'deki yeni nesiller A'daki kalıplaşmış ikiz sorulardan daha az zorluyordu beni matematikte.

Bir de şu fenomen geometri tabanlı diye bir lanet var çözülmüyor. 8 sorudan Max 5 doğru yapılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı