LGS için kitap önerisi

yigitkjjjjlll

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Bu yıl LGS'ye gireceğim ve bunun için kitap almak istiyorum. Onerdiginiz bir kitap var mı setteolabilir ben hız yayınlarının setine baktım sizce alınır mı? İçinde geometri için veparagraf için de kitap bulunuyor. Bir de başka bir öneriniz var mı?

Merhaba. Bu yıl LGS'ye gireceğim ve bunun için kitap almak istiyorum. Onerdiginiz bir kitap var mı setteolabilir ben hız yayınlarının setine baktım sizce alınır mı? İçinde geometri için veparagraf için de kitap bulunuyor. Bir de başka bir öneriniz var mı?

Atölyem serisi güzeldi sanırım bir bak istersen.

Gezegen yayıncılığı 365 gün matematik kitabı.[Not sorular terletir.]

Ben yeni nesil için kitaplar kullandım. Yeni nesil için önerilerim:
Fenomen B (gayet güzel ve favorilerimden), Okyanus Master (gayet güzel ve favorilerimden), Nartest Power (basımı garip ama iyi), Nartest Mod (eh işte sözel derslerde kullandım), Nitelik Süper 8 (sayısal için kullandım, alınabilir), Hız Uzman (alınabilir), Fenomen A (denemedim)
Paragraf için de Okyanus Master öneririm. Hatırladıklarım bunlar.

Fenomen B bence pek gerekli değil. A yeterli, ayrıca takviye zor sorular çözmek istersen MEB'in kaynaklarından çözebilirsin.

Fenomen B bence pek gerekli değil.
Hocam ben sevmiştim ya, soru tarzı zordu ama basımı iyiydi. Fakat girdiğim LGS (2023) çoğu çözdüğüm yerden daha kolaydı o başka mesele.

Hocam ben sevmiştim ya, soru tarzı zordu ama basımı iyiydi. Fakat girdiğim LGS (2023) çoğu çözdüğüm yerden daha kolaydı o başka mesele.
Kardeşim ne yazık ki OBP ile bir yere gitti sırf bu yüzden. Matematiğe zor diyenler de oldu o ayrı mesele -gülünç bir durum-. Neyseki OBP puanı çok yüksekti ve en iyi okullardan birine düştü.

Ayrıca Vitamin'in setleri var ona da bak bence.

Geri
Yukarı