LGS için motivasyona ihtiyacım var

spesflyyyy

Centipat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, bu yıl LGS sınavına gireceğim. Sınava yaklaşık 3.5 ay kaldı ve şu anda 325 civarı alıyorum. Ve 3 ay boyunca aralıksız çalışarak 430'a çıkarmam gerekiyor. Eğer çıkartırsam istediğim bilgisayarı toplayabiliyorum. Pek arkadaşım yok, biraz motivasyona ihtiyacım var. Desteklerinizi bekliyorum.

Ben Özdebir'de 300 falan alıyordum ama sınavdan yuzde 2 yaptım. Tek dusuncem kendıme guvenmemdı hatta egolu falan diye dusunenler bıle olmustur ancak kendıne guven, zaten cok kolay soruyorlar falan diye. Emınım bu endıseye kapıldıysan demek kı sınava calısıyor ve ıyı bır sonuc yapacaksın demektır.
Kendıne guven.

Ben Özdebir'de 300 falan alıyordum ama sınavdan yuzde 2 yaptım. Tek dusuncem kendıme guvenmemdı hatta egolu falan diye dusunenler bıle olmustur ancak kendıne guven, zaten cok kolay soruyorlar falan diye. Emınım bu endıseye kapıldıysan demek kı sınava calısıyor ve ıyı bır sonuc yapacaksın demektır.
Kendıne guven.

Teşekkür ederim.

Merhaba, bu yıl LGS sınavına gireceğim. Sınava yaklaşık 3.5 ay kaldı ve şu anda 325 civarı alıyorum. Ve 3 ay boyunca aralıksız çalışarak 430'a çıkarmam gerekiyor. Eğer çıkartırsam istediğim bilgisayarı toplayabiliyorum. Pek arkadaşım yok, biraz motivasyona ihtiyacım var. Desteklerinizi bekliyorum.
Herşey sende bitiyor aslında gelecekte yapmak istediklerin için, rahat bir yaşam sürebilmek için çalışmalısın "yapamam, sürem az kaldı, çalışsam da kazanamam" dememelisin kendine güvenmelisin sıkılsanda pes etmemelisin herşeyin karşılığını ileride alırsın dostum hadi iyi sınavlar.

Bende bu sene LGS'ye gireceğim sana diyebileceklerim şunlar; kendine güven (fazla egolu olarak değil, ayarında), başaracağım de. Eğer Müslümansan dua et, ders çalış, ASLA PES ETME.
BAŞARICAKSIN.

Sınavı çok abartmayın bende girdim denilen kadar zor değildi ama tabii çalışmayana zor. Her şey zor çalışmayana.

Bende bu sene LGS'ye gireceğim kendine güven (fazla egolu olarak değil, ayarında), başaracağım de. Eğer müslümansan dua et, ders çalış, asla pes etme.
Başarıcaksın.

Arkadaşlarımdan alamadığım motivasyonu sizlerden aldım çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı