LGS için taktik verir misiniz?

Sadece okulda dersleri dinliyordum. Fen ve Türkçe derslerine ilgim vardı. Türkçeden Full çekmiştim. Ama 1 yanlış da olabilir. Fen 15 doğru 3 yanlıştı. İngilizce Full'dü. İngilizce için kendi isteğimle kursa gitmiştim. Matematik 12 doğru 7 yanlıştı. Ödev falan olursa yapmıyordum. Bütün gün bilgisayardaydım. Sınavda bile aşırı rahattım. Hızlıca bitirip çıkabilir miyim diye sorduğumu hatırlıyorum. Ama hiç sallamadım hiçbirini.

Ben denemelerde sözel kısımdan sadece türkçeden maksimum 4 yanlış çıkartıyorum fenim de iyi.
Ama matematik Allah'a emanet gidiyor bende kafam hiçbir şey almıyor matematikten.

Ben denemelerde sözel kısımdan sadece türkçeden maksimum 4 yanlış çıkartıyorum fenim de iyi.
Ama matematik Allah'a emanet gidiyor bende kafam hiçbir şey almıyor matematikten.
Ortaokul matematiği çok zor. Senden kaynaklı değil. Herkes matematikten çekmiştir. Cebirden az çekmedik.

Denemeler cidden LGS'den daha zor denemelerden 390-460 arası puan alıyorum ama geçen seneki LGS'yi çözdüğümde 470'lerde bir puan almıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı