LGS için Türkçe ve sayısal test kitap önerisi

Matematik için fenomen a ile başlayabilirsin güzel bir temel olur bitince b ye geçerek temeli sağlamlarsın. Türkçe için dediğim gibi fenomen, mozaik veya son viraj yayınları paragraf ve mozaik yayınlarının 20'li denemesi 10 branş ve 10 genel bulunuyor içinde ayrıca fen bilimleri için konu tekrarı ve günay yayınlarının 32'li denemesi çok işine yarayacaktır ve son olarak din ve inkılap içinde mozaik çok işine yarayacaktır. Konu anlatım videoları izleyerek de eksiklerini kapatabilirsin tonguç bu konuda iyi bir kanaldır.
Hocam ugrastiracam ama link atabilirmisiniz? Çünkü birbirinin aynısının çok var.

Hocam ugrastiracam ama link atabilirmisiniz? Çünkü birbirinin aynısının çok var.
Türkçe: Mozaik Yayınları 8. Sınıf Türkçe 20 Deneme,Kitapİşler - İşler Kitabevleri Resmi Sitesi,
Matematik: Fenomen Okul Yayınları 8. Sınıf Fenomen Matematik A Soru Bankası,Kitapİşler - İşler Kitabevleri Resmi Sitesi,
Paragraf: Son Viraj Yayınları 8. Sınıf LGS Paragraf Formula 1 Serisi Soru Bankası,Kitapİşler - İşler Kitabevleri Resmi Sitesi,
Fenbilimleri:Günay Yayınları 8. Sınıf Fen Bilimleri Bumerang Konu Konu Haftalık Denemeler,Kitapİşler - İşler Kitabevleri Resmi Sitesi, Mozaik Yayınları 8. Sınıf Fen Bilimleri 20 Deneme,Kitapİşler - İşler Kitabevleri Resmi Sitesi,
Din kültürü: Hız Yayınları 8. Sınıf LGS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Soru Bankası,Kitapİşler - İşler Kitabevleri Resmi Sitesi,
İnkılap:Mozaik Yayınları 8. Sınıf LGS T. C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük 20 Deneme Sınavı,Kitapİşler - İşler Kitabevleri Resmi Sitesi,
Sözel+sayısal denemesi: Fenomen Okul Yayınları 8. Sınıf Tüm Dersler 1.Dönem Paket Deneme,Kitapİşler - İşler Kitabevleri Resmi Sitesi,

Din kültürü ve inkılap eğer konuları kolay anlayabiliyorsan şart değil ama 2-3 kez tekrar edip anlıyorsan alman gerekir. Sözel+sayısal denemesini 1. Dönem attım sadece 2. Ye yeni geçtiğimiz ve ayrıca ilk önce 1. Dönemi pekiştirmen gerektiği için. Bu kitaplar işini görecektir tavsiyem haftalık 150 paragraf ve günlük 15 matematik zamanla arttırırsın diğer derslerinde programı yorgunluk durumuna göre sana bırakıyorum. Linkler bir tık karışık oldu kusura bakma.

Geri
Yukarı