LGS için kitap önerisi

JettAgam

Centipat
Makaleler
5
Yer
Istanbul/Beyoğlu
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM : 8Gb (1x8)
İşlemci : Intel İ5-11400H 2.7gHz
SSD : Crucial 500GB (1x)
Ekran Kartı : RTX 3050Tİ 4GB ve İntel UHD Graphics 11th Gen
İşletim Sistemi : Windows 11 Home 64 bit Single Language
Hz : 144Hz
Iyi sosyaller. Bütçe sınırım 300-400TL.

Ağırlıklı olarak sayısal çalışacağım matematikte temelim bile yok bölme bilmiyorum doğal olarak 5. sınıftan bu yana hiçbir konuyu tam bilmiyorum. Sözelim iyi ama matematikte batıracağım için matematik daha önemli kalıyor fende vesaire iyiyim.

Çok zor olmasın orta zorlukla başlayıp zora gitse çok iyi olur. Konu anlatımı olsa da olur olmasa da olur.

Bence kendinize özel hoca veya dershaneye yazdırın çünkü daha temeliniz yok. Kaynak olarak HiperZeka matematik tavsiye ederim kolaydan zora giden konu anlatımı olan bir kitap. Sınav yayınlarını da çözebilirsiniz paragraf olarak güzel soruları bulunuyor.

Bence kendinize özel hoca veya dershaneye yazdırın çünkü daha temeliniz yok. Kaynak olarak hiperzeka matematik tavsiye ederim kolaydan zora giden konu anlatımı olan bir kitap. Sınav yayınlarını da çözebilirsiniz paragraf olarak güzel soruları bulunuyor.

Öğlenci olduğum için zaman kalmıyor hocam yoksa dershaneleri düşündüm. Bir tek hafta sonu zaman var onda da kendime ayırayım diyorum. Hiperzekaya bakacağım teşekkür ederim.

Iyi sosyaller. Bütçe sınırım 300-400TL.

Ağırlıklı olarak sayısal çalışacağım matematikte temelim bile yok bölme bilmiyorum doğal olarak 5. sınıftan bu yana hiçbir konuyu tam bilmiyorum. Sözelim iyi ama matematikte batıracağım için matematik daha önemli kalıyor fende vesaire iyiyim.

Çok zor olmasın orta zorlukla başlayıp zora gitse çok iyi olur. Konu anlatımı olsa da olur olmasa da olur.
Temeliniz yoksa maddi durumunuz yeterse ozel hoca tutun hocam. Cidden etkisi olur. Bana kalirsa dershaneye gitmeyin bosa para. Tabi bu benim icin boyleydi sizin icin nasil olur bilemem. Kitap olarak hala ayni seviyede ise Okyanus Master onerebilirim.

Okyanus, isem, fi, fenomen, 3D yayınları işinizi görecektir. Ben bunlar ve birkaç tane ek kaynakla Matematik LGS'yi bu yıl fulledim. Kolay olmasaydı da en az 14-15 yapacağımı düşünüyordum. Kesinlikle boş boş sorular çözmeyin, tamamen zaman kaybı. Ayrıca soruyu yanlış yapınca bırakmayın. Çözümüne bakın. Bu dediğim ilk aylarda ölüm gibi gelecek fakat yapmalısınız, yapın korkmayın. Zamanla tüm soruları çözmeye başlayınca motive olacaksınız. Ama siz galiba bayağı temelden alacaksınız. Temeli hallettikten sonra isem, fenomen, 3D, fi, okyanus diye gidebilirsiniz. Ben ilk aylarda bile okyanustan çözüyordum. Sizi en üst zirveye taşıyacak sorular okyanus sorularıdır. Kademe atlama olarak da isem yayınları en iyisidir, geriye kalanlar pekiştirme ve yavaş yavaş yükseliş kitaplarıdır. Lgs yılınızda size başarılar, asla pes etmeyin. Bu sözümü unutma mart-nisan gibi salanlar başarısızlığa mahküm oluyor. Siz bunlara kanmayın, devam edin. Ben kandım. Bir şey olmadı fakat herkese aynı sonuç olmaz. 1 aylık feda bile çok sey kaybettirir, zamanın nasıl geçtiğini anlamazsın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı