LGS kitap önerisi

Tamamdır teşekkürler.

Heeeeeeee ben bu arada matematikden bahsetmiş idim hocam pardon, okyanus matematik hariç alınabilir.

Hocam dediğim gibi;
1.Ankara yayınları (çok soru var çok da pahalı değildi benim zamanımda )
2.kuzucu adam ( zamanında her ne kadar ben çözmemiş olsam da arkadaşlarım sinan kuzucunun kaynaklarını çok övüyordu LGS ile bire bir soru hazırlıyor falan diye)
3.fenomen yayınları ( genel olarak yeni nesil odaklı güzel bir kaynak başlangıç seviyesinden sonra alınabilir)
4.hipermatik veya 1.matematik miydi neydi ( genel olarak matematik odaklı 2 kaynak hocanız aldırmış dır da yine de yazayım konu anlatımlı içinde alıştırmadan başlayarak yeni nesil e giden güzel 2 kaynak )
5.bonus ( tam olarak ismini hatırlayamamak ile birlikte "bir nokta yayınları" olarak hatırlıyorum hocam tamamen çerez soru odaklı bir kitap zamanında (2 yıl önce) 10 TL'ye kitap fuarından almıştım ve aşırı basit ve çerez idi hani dersiniz ya "bu ne zaman zorlaşacak?) işte bu yayında yok o tüm sorular giriş seviyesi )
Ayrıca 9. için bilgi sarmal.

Peki şu an 6 ders için hangi yayını tabpvsiye edersiniz mesela fen İngilizce inkılap matematik Türkçe din hangisinden hangi soru bankasını almalıyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı