LGS kötü geçti

MSGADZE

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bu sabah LGS vardı ve ben bu sınav için bayağı bir çalıştım. Matematik hariç tüm derslerde 15-19 net yapıyordum ama sınava girdiğimde sinüzitim başladı ve başım ağrımaya başladı. Bu yüzden LGS'yi yapamadım OBP puanım 90 sizce nitelikli bir Anadolu'ya gidebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiş olsun, iyi kötü bir sınavı geride bırakmışsınız. Sınav sonuçları açıklanıncaya kadar kafanızı dinlendirmeye bakın, tercih zamanı buraya sonucunuzu ve gitmek istediğiniz liselerle beraber konusunu açarsanız elimizden geldiğince sizin için bir tercih listesi oluşturabiliriz.

Arkadaşlar merhaba bu sabah LGS vardı ve ben bu sınav için bayağı bir çalıştım. Matematik hariç tüm derslerde 15-19 net yapıyordum ama sınava girdiğimde sinüzitim başladı ve başım ağrımaya başladı. Bu yüzden LGS'yi yapamadım OBP puanım 90 sizce nitelikli bir Anadolu'ya gidebilir miyim?

OBP puanın çok iyi eğer ikamet ettiğin yerde güzel bir Anadolu lisesi varsa gidersin.

Bu kadar çok takmaya gerek yok LGS ilk geldiği dönemlerde bende çok takıntılıydım ah ne yapacağım başaramazsam biterim falan sonra sınava yaklaşık 1 ay kala kendi kendime dedimki YKS'ye girmiosun alt tarafı gideceğin liseyi seçeceksin elinden geleni yap yeter dedim kendime ve sonuçta 254 gibi bir puan aldım ama gram pişman değilim inanın 1 yıl sonra bu zamanları gülerek hatırlarsınız.

Geri
Yukarı