2022 LGS nasıl geçti?

Sınav hakkında tahmine gelecek olursak da diğer derslerin soruları ortalama zorlukta olacak olup matematik sorularının 2021 sınavından daha zor olacağını düşünüyorum. Diğer dersleri iyi kötü zaten herkes yapıyor, matematiği yapan kişi sayısı çok az dolayısıyla elemeyi matematik yoluyla yapacaklardır. Benim bu dediğim de sadece tahmindir. Ben açıkçası 2021 sınavından daha zor bir matematik soruları bekliyorum. Uzun paragraflar ve okunduğunda güç anlaşılan, uzun işlemli sorular öğrencileri bekliyor olacak.

Bu tahminim hakkında ne düşünüyorsunuz hocam? Böyle bir tahmin yapmıştım da sınav soruları yayınlandığında sınav sorularını inceleyeceğim.

Umarım emeğinin karşılığını alırsın İlker💯
OBP ile girmeyi düşünüyorum. Sınav ortamı nasıl diye tecrübe edinmek için girdim.
Bu tahminim hakkında ne düşünüyorsunuz hocam? Böyle bir tahmin yapmıştım da sınav soruları yayınlandığında sınav sorularını inceleyeceğim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dedikleriniz tuttu.

OBP ile girmeyi düşünüyorum. Sınav ortamı nasıl diye tecrübe edinmek için girdim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gireceğiniz lise kaliteli mi olacak hocam yoksa normal mahalle okulu gibi bir okul mu?

Geri
Yukarı