LGS matematik çözemiyorum

TheRelaxBoy

Femtopat
Daha fazla  
LGS'ye gireceğim 2024 de ama matematik çözemiyorum asla hiç çözemiyorum diğer derslerin hepsini fullerken bir tek matematik yapamıyorum doğrum bile yok yanlışlarımı kontrol edince üzülüyorum annemin babamın hakkını veremiyorum diye düşünüyorum ne yapmam lazım sizce.

LGS'ye gireceğim 2024 de ama matematik çözemiyorum asla hiç çözemiyorum diğer derslerin hepsini fullerken bir tek matematik yapamıyorum doğrum bile yok yanlışlarımı kontrol edince üzülüyorum annemin babamın hakkını veremiyorum diye düşünüyorum ne yapmam lazım sizce.

Bende yapamıyordum ama köle gibi soru çözerek 15 doğru çıkartabildim toplamda 78-79 net yapmıştım mat eksiğim vardı fakat bir şekilde yaptık mı yaptık önemli olan azimin.

Temelin zayıf ise ilk önce onu tamamla konu eksiğin varsa bitir.

Hayır temelde sıkıntı yok eminim ama mesela 42 öğrenci 25 öğrenci falan filan diyor diyorum ben burada ne yapacağım şurada ne yapacağım çözümü anlayamıyorum hocalarımada soruyorum.

Çok soru çöz ve kitap oku. Çok soru çeşidi görmek ve soru kalıplarını öğrenmen gerek.

Günlük 50 sayfa okuyorum artı olarak da 50 soru paragraf çözüyorum sözel mantık muhakeme falan ama onlat bana çok basit geliyor hep doğru yapıyorum yanlışım çıkmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı